Wpis z mikrobloga

#lsd #dmt #narkotykizawszespoko

Jakby ktoś zastanawiał się jaki psychodelik byłby dla niego dobry to zrobiłam krótki podział. Możecie dać swoje propozycje poprawy ponieważ opisałam to na podstawie własnych doświadczeń i w wielu kwestiach mogę się mylić.

Cecha: euforia, radość, mocne i bardzo kolorowe wizualizacje przy zamkniętych i otwartych oczach, lekka psychodela, empatia, pobudzenie seksualne, stymulacja, duża szansa na synestezje czyli spostrzeganie muzyki w formie kolorów. Przy dużych dawkach ta grupa substancji także ma potencjał psychodeliczny, ale trudniej go osiągnąć ze względu na niebezpieczeństwo związane z ich łatwym przedawkowaniem i licznymi hospitalizacjami z tego powodu. Stosowane z głową mogą dać wyjątkowo piękny, ale "pusty" trip, dlatego warto zaczynać od dawek oznaczonych jako "common", a przy niezadowalających efektach stopniowo je zwiększać.
Spróbuj: Fenyloetyloaminy z rodzin 2c-x, 25-x-nbome, dox (bardzo długie działanie i stymulacja)
Najpopularniejsze z tej grupy: 2cp, 2cb, 25i-nbome, 25c-nbome, 25b-nbome, DOC
Legalne z tej grupy: 25D-nbome (średnio trudny dostęp), 2c-n (rzadko spotykane), doc (mogę się mylić co do legalności doxów)
Uwagi: Z fenyl najbardziej cenię sobie rodzinę 2C, którą uważam za najciekawszą wizualnie i względnie bezpieczną. Jest w czym wybierać.
DOXy potrafią wymęczyć nawet najbardziej wprawionych koneserów psychodelicznych podróży, a NBOMy wywołały wokół siebie dużo kontrowersji (hospitalizacje, rzekoma duża toksyczność).
25B-NBOME - większość ludzi opisuje tripy na tej substancji jako męczący dla organizmu
.
Cecha: pokręcone myślenie, szansa na mocną psychodelę (przy zwiększeniu dawki), mocne wizualizacje przy zamkniętych i otwartych oczach, morfing przedmiotów, kompletnie zniekształcony odbiór otoczenia i ludzi, niesamowity odbiór muzyki, duża szansa na wyższy poziom synestezji - widzenia muzyki w formie kolorów, a nawet opowieści toczącej się w naszej głowie lub dosłownie widzianej oczami (duże dawki np. 4-ho-mipt są w stanie wywołać efekt widzenia muzyki przy otwartych oczach w formie fal, drgań, morfingu przedmiotów, nut wydobywających się z głośnika itp). Tryptaminy w większych ilościach są w stanie pozbawić nas ego i przejąć kontrolę nad tripem dlatego na pierwszy raz zaleca się dawkę oznaczoną jako "common". Ostrożność jest kluczem do dobrej zabawy, tryptaminy potrafią ukarać mocnym bodyloadem i badtripem.
Spróbuj: Tryptaminy 4-podstawione i 5-podstawione
Najpopularniejsze z tej grupy: 4-ho-met, 4-aco-dmt
Legalne z tej grupy: np. 4-ho-mipt
.
Cecha: głębokie zatopienie się w sobie, stymulacja do działania, abstrakcyjne myślenie, medytacja, skomplikowane wizualizacje przy zamkniętych oczach, (zazwyczaj) skromne wizualizacje przy otwartych oczach. Względnie bezpieczna substancja, której nieco większe dawki nie powinny być groźne dla zdrowia aczkolwiek nie zalecam rzucania się na głęboką wodę za pierwszym razem - lepiej poczuć niedosyt niż przeżyć koszmarnego badtripa
Spróbuj: Lizergamidy
Najpopularniejsze z tej grupy: LSD-25, Al-lad, ostatnimi czasy na popularności zyskuje 1P-LSD, który jest rzekomo bardziej wizualny niż oryginał.
Legalne z tej grupy: Al-lad, 1P-LSD
.
Cecha: (do uzupełnienia)
Spróbuj: Magiczne grzybki
Najpopularniejsze z tej grupy: łysiczki
Legalne z tej grupy: Chyba brak
.
Cecha: istnieje substancja, która jest w stanie wyrzucić twój umysł do zupełnie innego świata posiadającego własne prawa fizyki, zasady i swoich mieszkańców. Ci którzy przebili się na drugą stronę opisują to jako spotkanie z obcą cywilizacją, bogiem lub wyższą inteligencją. Substancja przejmująca kontrolę nad ciałem i umysłem. Najsilniejsza istniejąca substancja psychodeliczna na świecie.
Spróbuj: Tryptaminy niepodstawione
Najpopularniejsze z tej grupy: DMT (w formie proszku do waporyzacji), Ayahuasca (w formie wywaru z DMT i roślinnego MAOi), Anahuasca (DMT + apteczne MAOi - zazwyczaj moklobemid), Changa (w formie suszu z DMT i MAOi przygotowanego do palenia w bongo)
Legalne z tej grupy: DPT
  • 20
  • Odpowiedz
@Caoi: OOBE? Ta grupa dragow to dysocjanty. Np Dxm, mxe. Jeden z nich można nawet kupić w aptece. Niestety dyso nie oferują ani czystości umysłu ani pełni władzy nad ciałem, wręcz przeciwnie :)
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: zapraszam ;) ich mało obchodzą kupujący, im zależy na złapaniu sprzedawcy. Znajoma zamawiala dużo rzeczy w tym te bardziej hardcore np Herę. Została wezwana przez urząd celny tylko i wyłącznie w celu wyciągnięcia z niej od kogo kupiła. Mogę się mylić ale chyba nawet oddali jej to co przechwycili
  • Odpowiedz
@Changa: bardzo wyczerpujacy opis +!
Miałem tydzień temu doświadczenie z Changą (czangą) - formą suszu z dmt do palenia, byłem do tego srogo przygotowany i oczyszczony zanim doświadczyłem wizji - nie będę się rozpisywał teraz o niej bo to dobre na osobny wpis. Ale @Changa mam pytanie do Ciebie odnośnie changi :) Czytam od rana fora typu hyperreal i nie mogę się doszukać sposobu na uzyskanie Changi oraz potrzebnych składników, mnóstwo
  • Odpowiedz