Wpis z mikrobloga

Miałem nie pisać, ale ##!$%@? i #rage bo znowu mnie kolejny gówno szpital zbył na 4 miesiące.. Jak ja nienawidzę tych partaczy i mistrzów planowania #paddystronk.

Nie potrafią powiedzieć odrazu nigdzie niczego, ustalają terminy miesiącami, nagminnie są chamscy i ciągle tłumaczą się wszędzie brakiem pieniędzy.. tylko co mnie to k.. obchodzi jak państwo zabrało mi ostatnio 50% bonusa, jednocześnie dając bonusa dla nierobów na święta.

Jeżeli myślisz o #emigracja i masz dzieci to nie przyjeżdżaj do irlandii bo nie warto.

Wyjechałem z cyrku, zamieszkałem w stodole z ładnym kolorem ścian od zewnątrz..

##!$%@? bo na brodaczy pieniądze niby mają...
  • 11
  • Odpowiedz
@rzet: Żona moja po przyjezdzie cierpiała na bóle głowy. Poszła do GP, naświetliła sprawę. Dostała skierowanie na CT, tak na wszelki wypadek, żeby wykluczyć że to nie stres. Zadzwonilem żeby się umówić na badanie ( nauczony że kolejki w PL mogą być długaśne). Miła Pani w słuchawce serdecznie przeprosiła, ale najbliższe wolne terminu mieli aż po jutrze, więc... tego. Przekonałeś już swoją żonę??
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Norwegia odpada, za zimno i socjalizm...

Jak wspomniał aloalo nakręcam żonę na Aussie, ale mizernie mi to idzie.

8 lat tu mieszkam i coraz gorszy jest ten kraj.. mimo większych pieniędzy :/
  • Odpowiedz
Co sądzisz o USA i Kanada?


@Marcinowy: Ze względu na zdrowie mojego syna plus moje szczęście co do służby zdrowia poza Polską... na USA mnie nie stać.
Pozatym jakoś nie jestem fanem murica i ich patologii. Pracowałem z gościem co się tam wychował jako refugee z Bałkanów i chociaż dla mówił i po części zachowywał się jak amerykanin, to opowiadał dużo śmiesznych historii o ludziach z Texasu ;)


Kanada? Kiedyś były
  • Odpowiedz