Wpis z mikrobloga

@pgrde: > Ale to chyba coś nie tak jest (na Firefox tym razem)

@pgrde: zerknij na moje komentarze w tym wątku (szczególnie te ostatnie), powinieneś znaleźć rozwiązanie ww. problemu.
  • Odpowiedz
@tom993: przykro mi, zrobiłem jedynie niewielką modyfikację do skryptu, który napisał @adiqq. Jeżeli będę miał chwilę, to zerknę o co chodzi z Operą (skrypt weryfikowałem jedynie na FF i Chrome).
  • Odpowiedz
@tom993: Weryfikowałem na Operze 34, skrypt działa poprawnie. Jeżeli możesz, to zaktualizuj przeglądarkę, Opera 12 jest z 2011 roku. Pzdr.
  • Odpowiedz
Przygotował ktoś może wersję pod Chrome bez tampermonkey? Nie chciałbym instalować tego kombajnu z dostępem do wszystkich stron...
  • Odpowiedz
@h2so3: Hej :) Właśnie problem w tym, że staje na uszach żeby tego nie robić... Klient email i inne gadżety mnie na niej trzymają... vivaldi będzie alternatywą ale jeszcze nie ma klienta email...
  • Odpowiedz
@KKKas: to dobrze, jednak mógłbyś podzielić się, co miałeś na uwadze: jaki sposób wstrzyknięcia skryptu, a może masz jeszcze coś innego na myśli?
  • Odpowiedz
@h2so3: hm. dawno nie robiłem rozszerzenia, ale odpalenie skryptu w kontekście strony (po jej załadowaniu) wydaje się jedną z podstawowych funkcji rozszerzenia i powinno być mega proste do zaimplementowania. Ogólnie chcę zrobić to samo co tampermoney, ale bez niego i rozszerzenie z dostępem tylko do wykop.pl, a nie do wszystkich stron.
  • Odpowiedz
@KKKas: tylko, że rozszerzenia różnią się między przeglądarkami i trzeba je implementować dla każdej z osobna, a to jest uniwersalny skrypt (przecież jest do niego ustawiona klauzula @match, tylko na wykop, no chyba, że chodzi Ci o to, że na każdej stronie rozszerzenie robi analizę).
  • Odpowiedz
@h2so3: to co przygotowaliście z @adiqq jest super i jest uniwersalne. Ja używam tylko Chrome. I chodzi mi o to, do czego dostęp ma samo rozszerzenie, a nie załadowany userscript.
  • Odpowiedz