Wpis z mikrobloga

@okrim: skrypt podmienia odtwarzacze mihauowskie na normalne. Po wykryciu "możliwego" uruchomienia odtwarzacza sprawdza czy jest jakiś odtwarzacz i podmienia go.

Próba podmiany wykonuje się: od razu po wykryciu, 100ms po wykryciu i 500ms po wykryciu.
Powinno to być optymalne rozwiązanie żeby nie spamować jakimiś akcjami co X sekund użytkownikowi.

Nie wiem jaki masz sprzęt, ale na słabszych maszynach może być widoczny proces zmiany odtwarzacza. "Przeskok" może być zauważalny wszędzie. Można się
  • Odpowiedz
@pgrde: prawda, ale na to nie mam wpływu. Dodatek mi osobiście przynajmniej zaoszczędzi trochę nerwów zanim bojówka wykopu przywróci mihaua do porządku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@adiqq: Ok, na chromie przeskok, to ułamek sekundy, na firefoxie trwa to parę sekund, chyba trzeba zrobić reinstall ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzięki Mirku Drogi! FF 42 działa. Co prawda widać jak plejer się włącza i przerzuca na youtuba.
Ale i tak lepiej niż to poprzednie gunwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@okrim: @WallAR: dodałem małą poprawkę wizualną dla przeskoku [update]
@MirkoStats: i tak, i nie. na stronie z znaleziskiem film z znaleziska musi się też przetworzyć. Chyba że jeszcze trzeciego eventa dodam... jak sądzisz? edit: a takie przetworzenie jest dość lekkie i nie widzę w tym problemu.
  • Odpowiedz
@adiqq: tutaj zmiana o 50ms w tę czy w tamtą nic już nie da, najlepiej mi to z jakiegoś powodu bangla na chromie, chociaż i tak widać przeskok z playera na youtubowy embed przez 0,2 sekundy może.

A może dałoby się zrobić połączenie tego sposobu z ublockiem i implementowaniem embedu?

Bo jak mam w ublocku zablokowane : jwpcdn.com
jwplatform.com
jwpsrv.com

To od razu po kliknięciu w link, nie widać playera tylko
  • Odpowiedz
@pgrde: @okrim: @WallAR: @MirkoStats: update.
- usunięto wykonywanie na każdej stronie, odpala się teraz tylko startowo na znaleziskach.
- player youtubowy teraz posiada wymiary kopiowane z playera biaukova

czekam w dalszym ciągu na wszelkie uwagi i propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vesterr: aktualizacja zależy już od dodatku do przeglądarki. w jej ustawieniach powinna być opcja aktualizacji.
ewentualnie można zrobić reinstall jeżeli chcesz mieć pewność używania najnowszej wersji
  • Odpowiedz