Wpis z mikrobloga

@CrtZ: USA czy UK mają komunizm czy faszyzm, że potrafią spokojnie dyskutować i piszą o jedności społeczeństwa a żadna agentura nie szczuje jednych na drugich? Nawet mi cię nie żal. #lewackalogika #fucklogic

PO i .NowoczesnaPO to agentura, która ma (obecnie) dzielić Polaków, doprowadzać do rozłamów, niepokojów czy wprost ruchawek społecznych.
@Kempes: Chyba nie rozumiesz afery Watergate, jeśli porównujesz ją do agenta Ryśka nadymanego właśnie pośpiesznie w mediach na zastępczy autorytet. (tip: nie dawaj tipów, jeśli nie masz nic istotnego do przekazania a tylko chcesz stworzyć tego pozory)
@MiKeyCo: Tylko podałem przykład, że nawet w państwie demokratycznym może się znaleźć czarna owca na wysokim stanowisku, która może chcieć je popsuć... no ale nie załapałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
XDDDD Amerykanie takim jednolitym społeczeństwem.


@CrtZ: Nie, #!$%@?, medialne szuje w mediach USA co dzień pierdzą o urojonych zamachach na demokrację i regularnie zapowiadają stawianie kogoś z PiS-u przed jakimś trybunałem stanu. I jak na kłamców przystało oczywiście tego nie robią.

Weź ty się, chłopie, zastanów co ty pleciesz.
@MiKeyCo: No nie ma skoku na demokrację, jeżeli ma się uległych ekspertów ( )
Prof. Banaszak jest też autorem dwukrotnie wydanego komentarza do Konstytucji RP. W publikacji tej pisał, iż prawo łaski przysługuje Prezydentowi RP w odniesieniu do kar „prawomocnie orzeczonych” (cały wywód: B. Banaszak, „Komentarz do art. 139 Konstytucji RP” [w:] tenże, „Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Komentarz”, C.H. Beck, Warszawa 2009, s. 678–679). Niemniej ostatnio na
@Kempes: Wybacz, ale nie jestem godzien tłumaczyć takich oczywistości tak wielkiej krynicy mądrości jaką jesteś i dałeś wyraz w miernych uszczypliwościach. Ty już wszystko przecież wiesz, a ja nie łapię tych twoich wnikliwości. Wybacz, ale szkoda mi marnować klawiaturę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udanego dnia.
@MiKeyCo: 1. Poczytaj o tym co to jest impeachment i o próbach jego zastosowania
2. Stany tak jednolite, że Texas co jakiś czas grozi secesją
3. Duża część Amerykanów tęskni za KKK, to tak jakbyś Polsce duża część tęskniła za NKWD (skala okrucieństw podobna)
4. Stany tak jednolite, że do 64 r. Duża część ludności była prawnie dyskryminowana

A co do Dudy - za złamanie Konstytucji jest Trybunał Stanu i nie
KKK, to tak jakbyś Polsce duża część tęskniła za NKWD (skala okrucieństw podobna)


@CrtZ: Chyba chodziłeś na wagary a nie lekcje historii.

jest Trybunał Stanu i nie wiem po co się oburzać. 4 lata, albo mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Umówmy się, że najpierw postawicie a dopiero będziecie o tym pierdzieć. Bo gadać a nic nie robić to potrafi byle erotoman-gawędziarz. Swoją impotencję polityczną to środowisko obnażyło
@MiKeyCo: no i tutaj możemy zbić pionę bo PO ma taką cechę, że nawet jak ma dobry pomysł, to nie umie go zrealizować. Strach przed postawieniem Wielkiego Prawnika Zbigniewa Ziobro przed TS będzie się na tym środowisku impotentów politycznych mścił przez najbliższe 4 lata.

A co do KKK i NKWD - mam nadzieję, że negujesz nietrafność analogii (ok, jest trochę z dupy, trudno znaleźć analogię na płaszcyźnie stosunków społecznych, tylko okrutność
mam nadzieję, że negujesz nietrafność analogii


@CrtZ: Tak a'propos impotencji - używaj więcej konkretów a mniej insynuacji.

jest trochę z dupy


Nie trochę, tylko porównanie głupie, że aż zęby bolą. Przestrzeliłeś kilka rzędów wielkości, tylko dla doraźnego efektu retorycznego. Nie udało się, okazało tylko ignorancję.