Wpis z mikrobloga

@osiemszesc: akurat wczoraj w tramwaju miałem sytuację, jak typ na przystanku się zaciągnął, wsiadł i tam prawie prosto w ryj dmuchnął pasażerom dymem. oczywiście taki cep problemu nie widzi. #!$%@?ć palaczy maczetami
  • Odpowiedz
@osiemszesc: To samo w bloku na balkonie / w oknie - śmierdziel pode mną stoi i kopci pół dnia, a ja muszę albo siedzieć z zamkniętymi oknami albo wąchać jego smród. Jego argumentacja to "jestem u siebie" - zgadza się, tylko ja "u siebie" też jestem, a gdyby sąsiad pod nim wysypał "u siebie" na balkonie obornik to pewnie by mu to nie pasowało.

Niestety, każdego nałogowego palacza jakiego znałem
  • Odpowiedz
Ja to ogólnie nie rozumiem ludzi palących, bo nie widzę w tym nic pociągającego ani fajnego tylko szkodliwego.


@shruikan: @osiemszesc: a ja w ogóle nie rozumiem tego typu wątków - przecież nikt nie zmieni zdania od wpisu na wypokie, to zwykły circlejerk XD
  • Odpowiedz
@osiemszesc: u nas na logopedii bardzo dużo osób z roku pali. później przychodzą na ćwiczenia, gdzie na większości oglądamy coś sobie w buziach (oczywiście buziach koleżanek, nie w swoich). nienawidzę tego smrodu.
  • Odpowiedz
@osiemszesc: bede se jaral i bede smierdzial w tramwaju czy autobusie, a co mnie to obchodzi, ze tobie to przeszkadza? jest to legalne, obciazone podatkiem, panstwo ma z tego mnostwo pieniedzy. ludzie moga zaburzac moja wrazliwosc estetyczna noszac jakies dziwne ciuchy, zdelegalizowac rurki!
  • Odpowiedz
@troflix: Ależ jarajcie sobie. Tylko po prostu nie wiem dbajcie o higienę oraz pierzcie czasem ciuchy - mi sam zapach dymu z papierosa nie przeszkadza, ale niektórzy po prostu nie wiem są nim przesiąknięci. Siądzie taki obok ciebie w autobusie i nie ma czym oddychać bo wali takim mdłym zapachem. Jakoś znam paru palaczy i u nich tego problemu nie ma - więc się da.
  • Odpowiedz
@gaily: piszac, ze bede jaral i smierdzial mialem na mysli to, ze bedzie czuc ode mnie fajki :P i tak, wole zapach szlugow niz przepoconej koszulki, ktora mozesz postawic na balkonie #pdk
  • Odpowiedz
@troflix: Dla mnie to podobny poziom problemu - jedni są za skąpi na mycie się i antyperspirant, a drudzy na pastę do zębów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz