Wpis z mikrobloga

#anime

Mirki lub Mirabelki wiedzą coś o upadku www.animeon.pl? Strona najpierw straciła linki do odcinków, po 2 tygodniach już jej nie było, i mi smutno :(

To była najlepsza strona z anime, i miałem tam swoją listę obejrzanych anime liczącą prawie 300 pozycji.... I teraz nie pamiętam co oglądałem a co jeszcze muszę obejrzeć, bo strona się zwinęła, a ja nigdzie indziej tego nie miałem :(

Wiecie może czy i kiedy ta strona wróci? To był najlepszy polski portal o anime :(

I jeszcze jedno pytanko. Mirki znają możę inną stronę o anime, najlepiej po polsku, ale nie koniecznie z rankingiem anime na dany sezon? To było na AnimeON.pl i niem a tego nigdzie indziej, a dzięki temu wiedziałem, czym warto się zainteresować w danym sezonie, bo nie lubie tak błądzić.
  • 26
  • Odpowiedz
@Incore00: większość mirków poleci ściąganie z nyaa+suby jeśli chodzi ci o oglądanie online w google wpisujesz [nazwa anime] z dopiskiem PL. Na pewno coś się znajdzie w rozsądnych jakościach
  • Odpowiedz
@Incore00: Na MALu jest taka lista z najlepszym anime z danego sezonu; pewnie równie miarodajna jak na innych stronach.

PS. Od razu sprawdziłem czy można przejąć domenę, bo może nie opłacił i rzucił to, ale dopiero co była przedłużana.
  • Odpowiedz
Nie polecajcie shindena, bo to złodzieje


@Shatter: W sumie zabawne jak w ostatnich czasach zmieniła się ludzka mentalność. Wszyscy mają zupełnie #!$%@? na to, że fansuby pozbawiają części przychodu producentów i oficjalne kanały typu chrupiącabułka, ale jak ktoś sobie użyje fansubów bez pytania to "O GURWA ŁAPAĆ ZŁODZIEI" XDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@nototaku: No tak, fansuby pozbawiają producentów przychodu, w końcu gdyby nie one, to polskie gimby kupowałyby płytki bez napisów po 300 cebulionów z japońskiego amazona. Gościu, co ty ćpiesz?
  • Odpowiedz
@Kliko: czemu od razu z japońskiego amazona? Jest np. Crunchyroll. Fakt, gorzej z płytami BD ale nie sugeruj, że ludzie oglądający gównostreamy w ogóle wiedzą co to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie byli w Polsce wydawcy typu animegate, no ale że jesteśmy krajem pirackim to zrezygnowali wszyscy.
  • Odpowiedz
  • 0
@nototaku:
Crunchyroll?
Myślisz, że gdyby nie fansuby, to polskie gimby przesiadłyby się na stronę, na której:
1) Nie mają wszystkich dostępnych bajek.
2) W dodatku jest region lock na wiele tytułów (chyba że już to usunęli, nie wiem, nie korzystam).
3) Nie mają napisów po polsku.
4) Muszą płacić abonament?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz