Wpis z mikrobloga

  • 0
@sspiderr: którym ty będziesz się opiekował jak sebix #!$%@? XD?

beka z wypokowych spinaczy XD

@UberKatze: daj jej fejsa, ale po tym co napisała ci w pw widać że Karyna na 101% i na bank będzie zaraz inny bolec, przewidzialeś co będzie i za to dostałeś #!$%@?, rak XD
  • Odpowiedz
@UberKatze: w tym miejscu warto wskazać na stanowisko Sądu Najwyższego z dnia 9 grudnia 2002 r., sygn. akt IV KKN 508/99). "Dobrem chronionym przepisem art. 190 par. 1 k.k. jest wolność w sensie subiektywnym, czyli poczucie wolności, wolność od obawy, strachu. Jest to przestępstwo materialne – skutkiem jest uzasadniona obawa adresata groźby, że będzie ona spełniona, zatem wystarczy, że pokrzywdzony uważa, iż niebezpieczeństwo spełnienia groźby jest realne i ma on
  • Odpowiedz
@mallavi: Około dwóch lat temu miała innego, do którego na tablicę takie same teksty pisała. Nie zaatakowałem jej, jedynie napisałem, że będzie pewnie pisała to samo do każdego w jej życiu. ;) Nie nazwałem o niej ani źle, nawet nie wspomniałem, że pisała już kiedyś tak do innego. ;)


@UberKatze: ale po co to pisałeś? Przecież każda miłość to ta pierwsza i czuje się, że będzie trwała wieczność
  • Odpowiedz