Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski i troche #rozowepaski #pytanie

Odkryłem ,że chłopak mojej siostry "spotyka się" z inną.No i wiecie troche męska solidarność obiecał mi jak nic nie wypaplam to zyskam na tym.A szkoda mi troche chłopaka bo jednak sam kiedyś byłem w takiej sytułacji i byłem głupi miałem chwile słabości.Z drugiej strony to nie wiem co miałbym powiedzieć siostrze jak się o tym dowie że zataiłem prawde.
Ktoś doradzi ?
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThatFeel: skoro tak miałeś i się w porę ogarnąłeś, to nie możesz z nim pogadać i mu poradzić?
zresztą, po tym jak piszesz nie wygląda, jakbyś żałował tego co zrobiłeś - wręcz przeciwnie, odnoszę wrażenie, że uważasz, że miałeś prawo zdradzić i że każdemu facetowi może się coś takiego zdarzyć... BEZSENS totalny.
jak byłeś w takiej sytuacji, to powinieneś wiedzieć jak bardzo cierpi druga strona (czyt. Twoja dziewczyna, teraz Twoja
  • Odpowiedz
@ThatFeel: Ojj dżon silfeże gdybym Cię nie znał z naszych szczelanek napisałbym, że dobry bajt.
Ogarnij się i powiedz siostrze z jakim frajerem się spotyka. Pierwsze co powinieneś zrobić, gdy się o tym dowiedziałeś to "#!$%@?ć lepę" jemu, aby się ogarnął. Dzwonisz do siostry. Ona decyduje co dalej z nim robi.
Wyobraź sobie taką sytuację, że Twoi rodzice się dowiadują o tym, iż wiedziałeś, jak on traktuje Twoją siostrę zdradzając
  • Odpowiedz