Wpis z mikrobloga

Co tydzień dzwonią jacyś z CFD1000 i mówią, że niedawno ze mną rozmawiali i mieli zadzwonić a ja z nikim nie rozmawiałem i się nie umawiałem... kurka jak ich skutecznie spławić, rozmawiałem grzecznie, zbluzgałem, zagrałem wariata i niemowę :) są niezłomni dzwonią i nakręcają jak katarynka.
Nawet ostatnio jednego już wysłuchałem, że KGHM leci na dół, że to teraz najlepszy okres na inwestycję i żebym wyłożył 50000zł.

#forex #telemarketing
  • 8
@AUTO-KOMIS: ja zawszę mówię, że jest to telefon służbowy i zgodnie z regulaminem służbowym, muszę poinformować, że rozmowa jest nagrywana, a jeśli nie dotyczy ona kwestii służbowych, to muszę ją natychmiast zakończyć, bo jestem w pracy, a telefon jest do alarmów/dyżurów, działa w każdym przypadku.
@AUTO-KOMIS: maja na bank wykradziona baze danych - conajmniej z imieniem, a podejrzewam ze duzo wiecej - moze z ovh z wycieku

dzwonia kretyni i graja glupa - to samo jak Ty pisales - niech pan nie udaje, ostatnio rozmawialismy i mielismy zadzwonic i tego typu brednie... chamscy i niegrzeczni - to najlepsza reklama tfd1000

poza tym firma zarejesrtrowana na dominikanie czy gdzies tam