Wpis z mikrobloga

Trzecie okienko z naszego Kalendarza Adwentowego otworzone #naprawaprezentow !

Codziennie od 14 do 24 grudnia w południe będziemy otwierać jedno okienko z kalendarza i publikować post z nagrodami do zgarnięcia. Nie zapomnijcie obserwować specjalnego tagu #naprawaprezentow

Dziś do wygrania jest zestaw. Power bank od naszego cumpla @SwiatBaterii oraz kompleksowa ochrony komputera i smartfonów z robocikiem.

Power bank Green Cell 2600 mAh, G-Data Total Protection oraz Internet Security for Android

Nagrody pocieszenia:

1x Kubek G-Data
1x Smycz G-Data
1x Kubek z Mirkiem Elektronikiem
1x Brelok BGA
1x Smycz naprawalaptopow

Nagrody ufundowali:

Świat Baterii
G DATA

By wziąć udział w naszej świątecznej zabawie wystarczy zaplusować ten post!

Zwycięzców ogłosimy następnego dnia przy okazji publikacji kolejnego postu z kalendarzem.

Zwycięzcy wczorajszego #rozdajo to:

@absinth - Brelko BGA
@windfly - Kubek z Mirkiem Elektronikiem
@moler - Smycz G-data
@animetopedal - Kubek G-data

@elodagus - Zaginięcie Ethana Cartera oraz G-Data Internet Security for Android

Zwycięzców prosimy o kontakt na pewu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#steam #zadarmo #gry #android #powerbank
naprawalaptopow - Trzecie okienko z naszego Kalendarza Adwentowego otworzone #naprawa...

źródło: comment_JoUeImc2jLeBABfGkboGVfzBercyvulD.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: NO i co z tego co zrozumiałem to ona ma nam w poniedziałek powiedzieć co mamy dokładnie zrobić z tym zrobić i jak tam jest napisane przez anonim w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to zgoła odmienne od razu po prostu nie mam pojęcia jak się
nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: Najbardziej to bym się zadowolił z samej smyczy, bo kolekcjonuje (ide w różnorodność a nie ilość :] ) Nie mam za dużej kolekcji (na razie!) ale takie rzeczy to się latami zbiera, bez końca :]
  • Odpowiedz