Wpis z mikrobloga

Mirki co sadzicie o focusie 2.0 tdci ? Mam mozliwosc wejsc w posiadanie takowego. Wersja titanium z 2006 roku kombi. Sporo pozytywnych opinii wyczytalem w internecie ale pomyslalem ze zapytam ekspertow. Warto to brac? Nigdy nie mialem diesla wczesniej, mysle raczej o potrzymaniu go chwile i odsprzedazy. Pytam poniewaz wyjezdzam z uk na stale niedlugo a moge zamienic swojego saaba z kierownica po zlej stronie na tego focusa na pl blachach. Podpowie ktos?

#ford #motoryzacja
  • 10
@spootnik: jak sie umie jezdzic, to z dwumasem nic sie nie dzieje. O wtryski i turbo wystarczy troche zadbac (wystarczy nie lac opalowego i zmieniac olej). Jak masz z pewnego zrodla to mozesz wziac pod uwage, jak nie wiesz, co sie z nim dzialo to odpusc
@Pierogi_z_miesem: O to to to. Tu masz rację. Jak myślisz tylko i wyłącznie o odsprzedaży przejrzyj dobrze blacharkę (zwłaszcza progi), obczaj czy nic "nie stuka i puka" zrób mu ścieżkę diagnostyczną i szybko sprzedaj. Tylko jak będziesz chciał szybko sprzedać to pewnie jeszcze na starych papierach a wtedy ludziom włącza się lampka i zaczynają rodzić się problemy i pytania. Trochę mirkowałem w handlu z kumplem więc wiem w czym rzecz ;)