Wpis z mikrobloga

Kupiłem legalnie gre, GTA IV z zamiarem zakupu V po przejściu części IV. Pierwsze co pojawiło mi się po włożeniu płytki - chińskie znaki, myśle sobie o co #!$%@? chodzi. Nacisnąłem jedno z chińskich poleceń i udalo się - język angielski. Szybko przechodzę kolejne komendy i przychodzi czas instalacji: płytka pierwsza, później druga (myślę spoko) po czym aby uruchomić grę wyskakuje załóż konto, wpisz hasło, podaj email, podaj grupe krwi, zarejestruś się w Rockstar... , zarejestruj się w przychodni, gdzieś w międzyczasie wpisałem kod, który był w pudełku - w końcu odpaliłem gre i kolejny problem nie mogę zmienić rozdzielczości - (znalazłem problem w necie) utwórz plik tekstowy, wpisz to, skopiuj tamto aby zmienić rozdzielczość.... działa, gram minute - BŁĄD MC100 czy #!$%@? wie jaki, rece mi już #!$%@? opadły... idę spać rozczarowany.

Wydałem 7 dych żeby się nie martwić się o jakiekolwiek problemy przy uruchomieniu. i jakież rozczarowanie... czuje się wydymany w tyłek. Ostatnio grałem w Risena 3, Most Wanted i Far Cry 3... było bez większych problemów. Ze względu na sentyment do serii (zatrzymałem się na San Andreas) w święta chciałem pograć w IV legalnie... pomoże ktoś odpalić to gónwo? :( ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #legalnieniekupie #gramy #gta #grandtheftauto #gta4
  • 19
@Lukasz17qr: trzeba mieć steama, konto Microsoft cos tam (ale to zastąpisz plikiem z neta, dzięki temu nie trzeba się logować) i do tego konto w Social Clubie. Taka logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lukasz17qr: Ach przypominają się piękne czasy, kiedy Rockstar Games miało w dupie język polski i instalacja była po chińsku, wymagania na pudełku zaniżone przez co musiałem dokupić 1GB RAMu, bo gra nie ładowała połowy tekstur, rejestrowanie się na Games for Windows jako brytol z podawaniem kodu pocztowego ambasady, żeby pograć na multi, bo zarówno Microsoft jak i Sony traktowały Polskę jako kraj trzeciego świata, błędy RSC10, bo Social Club trzeba było
  • 0
@Lukasz17qr:
@CzczeSzatana: dlatego zamiast gry mogłeś dołożyć trochę i kupić x 360.mowie to pół żartem pół serio ale jednak np. Na x 360 szczególnie w przypadkach problemów z w10 z DRM itd będzie można mieć satysfakcję że odpali się wszystko ;)