Wpis z mikrobloga

@grzegorz-zielinski: PiS i tak będzie rządzić przez 4 lata niepodzielnie, więc handluj z tym. Przedterminowe wybory im nie grożą, bo mają wszystkich i wszystko w dupie.

Prezydent swój.
Sejm - większość.
Senat - większość
TK - sami swoi

A ból dupy neuropy i tego że 'hurrr durrr sondaże lecą na łeb na szyję' jest po prostu wyborny.

Przypomnij mi proszę, ile to tam pan Komorowski miał w sondażach na początku roku
źródło: comment_2zTqDsgclcRFfPD4QKR5xcrAFCDuwfie.jpg
@lukiboys: ja bym powiedział, że 150% stałego elektoratu
@riri_: piękny ból dupy zielonek, na szczęście to ostatnia kadencja PiS i prawica wróci na zasłużony śmietnik historii będąc podzielona z braku wodza jarka czego im i nam wszystkim życzę
@grzegorz-zielinski: ja tylko pokazałam Ci fakty, a z tą prawicą to już tak miało być w 2014r. gdy Kaczyński #!$%@?ł siódme wybory z rzędu. I co ? xD

Gdzie ta Twoja ukochana platforma z pomagierami pokroju Petru ?

To niestety Ty musisz sobie wykupić zapas proctohemolanu na najbliższą kadencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
@riri_: typowe - fakty są #!$%@?? Tym gorzej dla faktów. Do zobaczenia za kilka lat jak będziemy handlować ogórkami, ale pis będzie miał większość i będzie wszystko cacy xD

ma wynieść w 2016

@lucer: chcesz serio tak dyskutować w 2015? xD ja myślę, że nie 3,8% a 15%
@lucer: sondaż pokazuje faktyczne zmiany poparcia dla partii na dziś. Jutro może być inaczej, ale dziś to fakt - PiS #!$%@?ł poparcie większości. Prognozowany wzrost na 2016 zawsze się kończy dziurą w budżecie bo UPS NIE WYSZŁO. serio chcesz to porównywać?
@madegg: przecież to jest rak toczący społeczeństwo, szczególnie młodzież. Powinni mieć reprezentację w Sejmie jak najbardziej obok liberałów i socjaldemokratów by mogli wpływać swoim głosem i poglądami na debatę czy przepychane projekty, ale widać doskonale, że gdy mają władzę i to jeszcze samodzielną, to no jest słabo, a będzie jeszcze gorzej.
W 2016 roku wzrost PKB ma wynieść 3.8%.Pokaż w którym roku rządów PO był taki wzrost?


@lucer: Nie powinno sie porównywac wzrostu PKB bez odnoszenia sie do innych państw regionu. Za poprzedniej koalicji bylismy najszybciej rozwijajacym sie panstwem w UE.
Co z tego, ze w latach poza kryzysem PiS wykreci troche wiecej skoro realnie nasza gospodarka bedzie rosła wolniej niż częsc państw regionu?
@riri_:

PiS i tak będzie rządzić przez 4 lata niepodzielnie, więc handluj z tym.


Ale wszyscy się z tego cieszymy. Gdyby porządzili 2 latka jak ostatnim razem, to może by się jeszcze raz odbudowali. Po 4 latach będą uznawani wszędzie za skompromitowaną bandę nieudaczników. Nawet dzieci z podstawówki będą biegać i krzyczeć "PiS, PO jedno zło!" Jarosław Kaczyński rzeczywiście naprawi nasz kraj, tylko że w inny sposób niż się spodziewał.