Wpis z mikrobloga

@dopeboy: Mam ten model. Bardzo dobry monitor. Wątpię abyś w tej cenie znalazł lepszy do gier. Ten model ma bardzo małe rzeczywiste opóźnienia (testy porównawcze w sieci a nie to co podaje producent, bo tak to każdy monitor ma przeważnie 5 ms w specyfikacji ). Do tego flicker free. No i w razie czego gwarancja 3 lata nbd.
@Variv: rzeczywiście ma minimalny input lag, ok. 1 ms
A kolory ok? czerń pewnie nie istnieje jak to w IPSach, a podświetlenie chociaż w miarę równomierne?
@dopeboy: To mój pierwszy IPS wiec ciężko mi porównać. Jednak dla mnie jest czarno. Podświetlenie mam bardzo równomierne w jednym i trudem egzemplarzu (musiałem oddać na gwarancję bo pojawiły się cienie, pisałem o tym na wykopie, następnego dnia od zgłoszenia miałem drugi monitor w domu ). Tylko na krótkim odcinku na gorze przy krawędzi minimalnie widać podświetlenie jak jest czarne tło. W poprzednim egzemplarzu tez przy krawędzi przebijalo ale z lewej
@sequel: Nie znam obecnie cen ani monitorów wiec sie nie wypowiem. Z tego co ja czytałem kiedyś lag ma niby mniejszy p2414h niz u2414h. Jednak różnice sa tak małe, ze jak miałbym brać monitor to brałbym raczej u2414h, jest ładniejszy, cieńsze ramki i ma wyjście na USB 3.0 (p24 ma wyjście na USB 2.0) - co jak się używa np. dysku zewnętrznego to sie przydaje.