Wpis z mikrobloga

@el-em: Aż mi się przypomniała lekcja informatyki parę lat temu jak jeszcze do liceum chodziłem. Mieliśmy zajęcie z Corel Draw i robiliśmy tam sobie jakieś głupotki typu kartki świąteczne - po chwili jedna z koleżanek z klasy zapytała jak zapisać obraz. Od niechcenia dla heheszków rzuciłem "Alt+f4"... posłuchała xD
  • Odpowiedz
@el-em: Aż mi się przypomniała lekcja informatyki parę lat temu jak jeszcze do liceum chodziłem. Mieliśmy zajęcie z Corel Draw i robiliśmy tam sobie jakieś głupotki typu kartki świąteczne - po chwili jedna z koleżanek z klasy zapytała jak zapisać obraz. Od niechcenia dla heheszków rzuciłem "Alt+f4"... posłuchała xD


@jaqqu7: hehe i wyskoczyło okienko czy zapisać, top bk xD
  • Odpowiedz
  • 0
@LeMoore: Zdziwiona zapytała czeku jej się program zamknął po tym. Ale ogólnie to miło wspominam te lekcje, bo przez to, ze zrobiłem prezentację na 100 lecie szkoły przez dwa lata mogłem nic nie robić a i tak na koniec dostawałem 6 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jaqqu7: daj spokój z lekcjami infy w licbazie. Ja na mat-infie byłem uczony fotoszopa z prezentacji którą rok wcześniej zrobiłem siostrze na zajęcia u tej samej nauczycielki...
  • Odpowiedz