Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Szukam sobie fona i znalazłem podróbkę galaxy s6 za mały hajs. Faktycznei ma 3gb ramu, ale procesor to Mediatek MT6582. Teraz pytanie co to wogóle za procek? Niby 8 rdzeni po 2.5ghz, ale jak faktycznie? Nie dostane #!$%@? używając go? Chce mieć normalny telefon, bo ten co mam teraz to jeszcze 512 ramu ma i #!$%@? mocno jak z niego korzystam. Jak z zacinaniem się tego procka? Mirki pomozcie ;x

  • 21
  • Odpowiedz
@ntr1987: Nie chce się szczególnie lansować. Po prostu chce mieć miare normalnego fona, który działa bez większych problemów i ma jakiś normalniejszy aparat, bo do pracy musze mieć możliwość robienia zdjęć. Miałem braź xiaomi redmi 2 note, ale że znalazłem coś na miejscu za tę samą cene tylko bez 2 miesięcy czekania na przesyłke, to pomyślałem czemu nie.
  • Odpowiedz
@Incore00: wez pod uwage fakt, ze taka #!$%@? moze miec zmieniony build.prop i tym samym bedzie ci pokazywal bebchy odbiegajace od oczekiwan. Jesli brales pod uwage Xiomi to lepiej bym przy tym pomysle pozostal, bo to marka, ktora ma wsparcie producenta.
  • Odpowiedz
@MRacheron: Tyle, że ta podróbka kosztowała 300 dolarsów i koleś ma fakture (jakaś dziwna z krzaczkami zamiast słów, ale jest napisane 300 dolarów i nazwa telefonu jest po angielsku).

Dobra mireczki, bardzo ważne pytanie. Kupiłem, ale wie, że w razie niezgodności towaru z umową odeśle mu sprzęt i on nie ma nic przeciwko. Jak sprawdzić faktyczne parametry urządzenia? Mam screeny z cpuz, antutu, specyfikacji telefonu z zakładki informacje o urządzeniu.
  • Odpowiedz
@MRacheron: Mam awersje do używanych telefonów ostatni rozpadł się po 3 tygodniach, bo jakiś składak, a faktura gówno warta, bo ktoś w nim grzebał i tyle miałem z używki, Wole chiński, bez gwarancji, ale nowy.
  • Odpowiedz
@Incore00: nikt Ci nie odpowie. Kto wie co tam chińczyki ukryli. Zapewne będzie, gdy jeszcze miałem s4 to się zacinał . Teraz na s5 wszystko hula dopiero, ale ten nawet nie ma startu do s5
  • Odpowiedz