Wpis z mikrobloga

@lubie-muszynianke: The Wire rozkręca się po paru odcinkach, ale jest uważany za najlepszy serial w historii, więc warto pomęczyć się na początku, ja też się męczyłem ;)
Narcos szybko się rozkręciło z tego co pamiętam, najlepszy serial z tych co widziałem w tym roku
  • Odpowiedz
@lubie-muszynianke: The Wire tak wszyscy zachwalają, mnie znudził po pilocie. Narcos się rozkręca, ale nie traktowałbym tego jako szokujący serial tylko film wart obejrzenia pocięty na 10 części - w każdym razie polecam, bo to po prostu się dobrze ogląda. Podobnie zresztą HoC, ale ze spokojny cliff hangerami, które rozjuszają akcję i wydaje się ciekawszy. Jeżeli mogę coś polecić to polecę Spartacusa, ale tylko pierwszy sezon. Zrobiony w klimacie komiksowym (co
  • Odpowiedz
limitless


@PLuszowy88: No nie wiem zatrzymałem się na 4 odcinku może jeszcze 5 zmęczę jak się nic nie zmieni to jednak zmarnowano potencjał ogólnie nuda "Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. (...) "
  • Odpowiedz