Wpis z mikrobloga

Mirki, bierzcie się za #rozowepaski , które mają starszych braci, ew. niewiele młodszych (max 4-5 lat). Jest znacznie większa szansa, że nie traficie na księżniczki, które jedyny obraz faceta w swoim życiu mają ojca, który siedzi pod pantoflem mamusi. Brat pierdnie, beknie, pobije, zeklnie, przytuli, pomoże. Od małego zaznajomiona ze sposobem bycia mężczyzny dziewczyna będzie generowała mniej gównoburz w związki.

Pozdrawiam

#protip #takaprawda #oswiadczenie #zwiazki
  • 54
  • Odpowiedz
@matyosoo: Racja, jednak zauważ też, że brat "pierdnie, beknie, pobije, zeklnie" swoją siostrę, ale nikomu innemu na to nie pozwoli ( ͡º ͜ʖ͡º). Także czasami bywa tak, że jeśli dziewczyna ma sporo starszych braci, to tak, jakby miała kilka ojców, więc przyszły jej chłopak może mieć przerąbane (to nie tylko wspólne piwka) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matyosoo: Łoooo panie! Trochę badań i można robić tego pracę licencjacką na jakiś gównokierunek "zależność między rodzeństwem różowego, a ilością inb w związku" :D Jak teraz myślę to wszystkie drama queen z którymi miałem do czynienia to właśnie jedynaczki, także u mnie 100% się zgodności (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@matyosoo: Szczerze, to dużo zależy też od brata. Bo znam przypadek gdzie pomimo posiadania takiego osobnika różowy zachowuje się jak typowy różowy. Ale fakt faktem najgorsze jedynaczki.
  • Odpowiedz