Wpis z mikrobloga

@Jakr: tak, praktyczność, wygoda i komfort przede wszystkim, nie rozumiem katowania się w imię swagu. 10 lat temu, gdy byłam w gimbazie, były laski nie noszące przy -10C czapek, zakładające króciutkie kurtki kończące się wyżej niż żebra, bo tego wymagał ówczesny swag. W tym roku w dobrym tonie jest odmrażanie sobie kostek poprzed stosowne podwinięcie nogawek. Jak dla mnie beka z masochistycznych irracjonalnych wojowników mody a nie z praktycznych 50-letnich januszy.
@Jakr: koszule ktira jest pod swetrem wklada sie do spodni. Jezeli sama koszula, bez swetra, sportowa to mkze byc na wierzchu, jesli to jest elegancka to do srodka. Jeszcze zalezy od spodni czy powinienes wlozyc do srodka czy nie. bo jak masz jakies jeansy to #!$%@?, ale do chinosow srednio wyglada odstajaca koszula.
pozdrawiam
@Jakr: jesli ona tak serio, to zamiast wyciagac koszulę ze spodni, powinieneś poszukac nowego rozowego. Dzis koszulka, jutro powie Ci jak sie golić, sama wybierze Ci modny, ale #!$%@? garnitur na ślub, a pojutrze urzadzi sama cale mieszkanie, ktore bedzie mialo zero funkcjonalności, ale uzyje najdroższych mebli z ikea.
a wasze dzieci będą się nazywac Brajan, Dżesika i Britnej

@Jakr: Wkładam bo nie pizga wtedy i jest wygodnie. Poza tym jak możesz wyglądać jak janusz, skoro wszystko zasłania sweter, chodzi o tę chwilę, kiedy masz założoną koszulkę a jeszcze nie założyłeś swetra? Niech zamknie oczy.
@oleorl: lol, ale #!$%@? z tym rodzaem spodni. Spodni generalnie typow jest tyle: garniturowe i niegarniturowe. Do pierwszych wiadomo, jak nosi sie koszule, a do drugich jak kto chce. Nie widzialem jeszcze, zeby ktos segregowal koszule pod chinosy, ludzie nosza tak i tak, polowke tez bys sobie wkasal w spodnie? Ani na wierzchu ani wsadzona koszulka nie wyglada zle do zadnych nieoficjalnych spodni. Pod sweter wiadomo jak nosic.
@Jakr: Koszulkę wkładam w spodnie jak mam sweter, koszulę też ale jak jest dobra długością i wystaje odpowiednio niewiele to nie trzeba. Jednak nie lubię jak wystaje, problemy I świata...