Wpis z mikrobloga

@MokrySuchar: Ha najlepszy jest motyw jak już sobie człowiek jakąś grę wybierze. Po 0,5h poszukiwań. Klik -> instaluj. Jeszcze się nie zdąży zainstalować, a już wiem, że nie będzie mi się chciało w to grać xD
  • Odpowiedz
@MokrySuchar mam CSa. Kupiłem z pół roku temu. Myślałem, że pogram jak kiedyś w 1.6. Zapomnij :) Chyba wyrosłem z takich gier. Muszę mieć coś, na co nie trzeba poświęcać aż takiej uwagi. Jakaś turówka czy coś. Civilization V mam już ograne dość mocno no i po jakimś czasie nudzi się.

@Areooo51: No ja wczoraj pociągnąłem Euro Truck Simulator 2 tylko po to, żeby się 2x przejechać xD Akurat z prędkością
  • Odpowiedz
@spunky: w ETS2 to się gra na multi z kimś :P
jak ci się może nudzić Cities Skylines :D
ja w cs:go gram jeszcze więcej niż w 1.6 :D

Hearthstone?

Może zaczniesz biegać i wyjdziesz do ludzi? xD
  • Odpowiedz
@MokrySuchar:

Heartstone już dawno mi się znudziło xD

Cities Skylines po prostu jest nudne, budujesz i budujesz. Kasa zawsze jest. Jedyne co tam jest fajne to zarządzanie ruchem na odpowiednich modach.

ETS2 na multi... - ale to dalej polega na jeździe z punktu do punktu. Gdybym miał kiere, to może miało by to sens.

Może zaczniesz biegać i wyjdziesz do ludzi? xD


Regularnie jeżdżę na szosie, ale też nie można jeździć
  • Odpowiedz
@Jakubeck: Metro 2033 bardzo polecam, łącznie z Metro Last Light. Pierwszą przeszedłem w całości. Drugą prawie, bo przy ostatniej walce wymiękłem i w końcu nie chciało mi się z tym męczyć, tylko po to, żeby mieć te 100% gry.

Ogólnie, to jedne z nielicznych gier jakie przeszedłem (Last Light prawie).
  • Odpowiedz
@Jakubeck: Aha no i po przeczytaniu książki możesz się trochę zawieźć. Ja książkę przeczytałem po grze. Akurat przedwczoraj skończyłem czytać. Zacząłem teraz 2034. :)
  • Odpowiedz
@Jakubeck: Sam nie wiem, co mnie w tej grze przyciągnęło, że akurat ją przeszedłem "od dechy do dechy". Chyba jednak ten klimat.

W Last Light jest parę fajnych rozwiązań w porównaniu do 2033, ale z drugiej strony klimat trochę słabszy, bo tam ma się do czynienia więcej z ludźmi niż z potworami. Jest też trochę ułatwień. Np latarkę wystarczy w zasadzie raz pompnąć i dalej świeci. W 2033 jak Ci w
  • Odpowiedz
@Jakubeck: No ja gram teraz na najwyższym. Właśnie przeszedłem trasę z Burbonem... Na końcu machałem już nożykiem, bo mi się kompletnie amunicja straciła xD
  • Odpowiedz
@Jakubeck: I jak? Grasz w Metro 2033? Ja się jednak za nie wziąłem :) Jakby Cię za mocno pochłonęło i nie będziesz wiedział, ile już godzin straciłeś, to patrząc na zegarek w grze, zobaczysz aktualny czas :) Fajny bajer :)
  • Odpowiedz
współlokator


Studenciaki? Wam to dobrze ;) Ale takiego dobrego piwka jak ja nie macie :) U mnie własnoręcznie robione! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz