Wpis z mikrobloga

@Rss8: Sam właśnie dokonujesz interpretacji. Natomiast jego słowa trzeba brać dosłownie. Specjalistami od interpretacji prawa i demokracji jak widać są obecnie rządzący.
  • Odpowiedz
@Ripper: ale nie on powiedział o Polakach, którzy manifestują, że są ludźmi najgorszego sortu. Tak mówią tylko w mediach takich jak tvn czy GW a kolejni to słyszą i rozpowiadają.
  • Odpowiedz
To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków i ten najgorszy sort jest teraz niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony.


@Rss8: Obraził ludzi którzy mają inne zdanie niż PiS i mają czelność patrzeć władzy na ręce. A ludzie, którzy mają inne zdanie niż PiS i patrzą jej na ręce byli na manifestacji.
  • Odpowiedz
@Ripper: Ludzie wybrali w wyborach parlamentarnych i to jest demokracja. PIS ma większość w sejmie. Jeśli się nie podoba to za cztery lata lud może władzę zmienić.

Ciekawe czemu w dużych mediach nie krzyczano gdy za PO oszukano Polaków w 4xTak, zabrali pieniądze z OFE, afery PO np. http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wszystkie-afery-rzadu-po_622196.html , dodatkowe podatki od paliwa, podwyższanie podatków itd. Wszystko przeszło bez echa.
  • Odpowiedz
PIS ma większość w sejmie.


@Rss8: To nie jest równoznaczne z tym, że mogą robić co chcą i naginać prawo jak im się podoba. Jak widać pisowi bardzo przeszkadza, że ktoś chce patrzeć im na ręce.
  • Odpowiedz
@Ripper: "Obraził" ludzi którzy nie potrafią zaakceptować demokratycznych wyborów i muszą wychodzić na ulicę bo ich partia nie wygrała. Ciekawe jakbyś śpiewał jakby maszerowały kuce jakby PO wygrało. Wiem że za to Ci płacą ale przynajmniej udawaj że kierujesz się logiką bo takimi żałosnymi manipulacjami które nikogo nie oszukają, nawet ludzi z IQ 70 wystosowywanymi tutaj, mnie osobiście obrażasz. Postaraj się lepiej.
  • Odpowiedz
ludzi którzy nie potrafią zaakceptować demokratycznych wyborów


@YodaMonster: To nie jest powód demonstracji. Dla przypomnienia powodem demonstracji było bezprawne postępowanie władz, a nie kontestowanie ich wyboru.
  • Odpowiedz
@Ripper: a PO mogło robić co chciało? Czemu w mediach wtedy nie krzyczano. Czemu nikt ich nie rozliczył z afer.
Wiele rzeczy w PISie mi się nie podoba ale wolę ich od PO. A oceniać rządy PISu będę pod koniec kadencji.
  • Odpowiedz
Czemu w mediach wtedy nie krzyczano.


@Rss8: PO nie robiło takich przewrotów jak teraz.

Czemu nikt ich nie rozliczył z afer.


Proszę bardzo niech PiS ich rozlicza. Jak narazie sami łamią prawo.
  • Odpowiedz
@Rss8: Wchodzisz w retorykę w stylu - skoro poprzednia władza nakradła, to następna jest usprawiedliwiona i możne kraść, oszukiwać do woli.
  • Odpowiedz
@Ripper: Obecnie zajmują się urojeniami lewicowych mediów. Więc do takich wniosków doszli analizując przez lata "istotę demokracji". Demokracja jest wtedy gdy wybory wygrał kandydat promowany przez TVN - PO, Nowoczesna. Jesteśmy przy punkcie wyjścia - marsz niezadowolenia że "moja" partia przegrała wybory.
.
Z drugiej strony Ty stosujesz retorykę - skoro obecna władza kradnie to poprzednia mogła więcej.
  • Odpowiedz