Wpis z mikrobloga

@NapoleonBornToParty: Nie no spoko, pewnie, rozumiem. Tylko jak inaczej ma wyglądać but zimowy? Ma być szczelny i ma mieć dobry bieżnik żeby się w zimie nie #!$%@?ć. Też lubię ładnie wyglądające buty ale zimowe akurat mają po prostu być użyteczne. Denerwuje mnie tylko takie gadanie "o ja #!$%@? jak one wyglądają". Niech ludzie znajdą coś "ładniejszego" na zimę jak nie pasuje.
@CzerwonaPapryka1: @NapoleonBornToParty: Oboje macie racje. Dobrze jest poznać opinie innych, aczkolwiek bardziej od komentowania wyglądu, interesują mnie komentarze odnośnie doświadczeń z firmą ecco czy innymi firmami. Takie komentarze pomagają potem innym w wyborze butów. Wiem, bo sam dziś przeglądałem wykop i zastanawiałem się jakiej firmy kupić buty by mi na dłużej wystarczyły.
@jabolsy: No też mi się wydaje, że raczej chodzi tu o firmę i doświadczenie z nią. Skoro już te buty kupiłeś to ja przynajmniej jestem w stanie zrozumieć, że nie potrzebujesz akceptacji ze strony Internetu. Nie miałam niestety do czynienia z tą firmą nigdy.
@jabolsy: miałem 4 pary butów ecco. Trzy mam do dziś. Jedna para mi padła po 4 latach dość intensywnego użytkowania. Pękły podeszwy w poprzek w miejscu najczęstszego łamania. W rodzinie wszyscy dzięki mnie kupują ecco. Nikt nie narzeka.
@jabolsy: Jest jedna sprawa, która mnie #!$%@?ła w butach Ecco. Mają (lub mieli) strasznie #!$%@? sznurówki. Miałem w życiu co najmniej 6 par i we wszystkich sznurówki się rozwiązywały.
Ostatnio polubiłem buty marki Josef Seibel. Może nie szczyt elegancji ani splendoru, ale wygodne zajebiście.