Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Gdybym chciała kupić pełną wersje gw2 (bez dodatku) - to gdzie by to kupić żeby było legitnie.

Znalazłam takie ale nie wiem czy to nie jest stara wersja kiedy ta gra była po prostu płatna. Nie znam się a chciałabym móc mieć wiecej postaci czy te profity za płatną gre

#guildwars2
  • 14
@xx_0234f: Bo nie stać mnie na dodatek. : ) A domyślam się że wraz z wyjściem dodatku - podstawka potaniała.

Jak kupie dodatek to będę mieć też podstawkę? Czy trzeba kupić oba?
@Rachel_: Klucze z allegro, g2a, etc. - z nimi czasami może być problem (dostajesz blokadę na konto i tylko support może pomóc, ale najczęściej są to lewe klucze), więc lepiej nie cebulić i mieć problem z głowy ;-)
@Rachel_: zaczekaj jeszcze troche, wydaje mi sie ze rok temu przed swietami byla promocja na gre, moze w tym roku tez bedzie. no i jak juz masz zamiar kupic ot tylko z doatkiem, z jedne strony nie oplaca sie samej podstawki brac, bo dodatek i tak pewnie bedziesz chcial kupic, z drugiej kupno samego dodatku nie jest warte swej ceny. a jesli chcesz sprawdzic gre to jest f2p wiec mozesz se
@Rachel_: Ja kupiłam używane za niecałe 50zl, a to było ze dwa lata temu. Jedynie co to musisz napisać do obsługi, że nie masz hasła do starego maila i żeby Ci zmienili na nowego, Twojego.