Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #android
Ostatnio popełniłam wśród znajomych dość ostrą krytykę smartfonów jako urządzeń niepotrzebnych, trochę pod wpływem ostatniego znaleziska na głównej w tym temacie. Jako że sama jestem #bojowkasymbian i telefonu używam tylko do komnukacji, a jednocześnie za Chiny Ludowe nie potrafiłabym zrezygnować z klawiatury, moja krytyka została dość ostro storpedowana, przekraczając wielokrotnie wszelkie granice.
I tu moje pytanie - jako że mam pomysł by wkrótce kupić jakiegoś smartfona na miesiąc, przetestować go i codziennie opisywać jak bardzo jest zły, a nie znam się na rynku smartfonów wcale, potrzebuję porady. Jeśli już miałabym wybierać, to smartfon taki musiałby mieć dobrą baterię (minimum ~2 dni pracy), czystego (niebrandowanego przez operatora bądź producenta) Androida, bardzo dobre wsparcie społeczności, dostępność akcesoriów (osłony, etui, stojaki, itd.) oraz nie kosztować więcej niż ±700zł (używany) przy zachowaniu sensownych parametrów.
Jakieś pomysły?

#symbian #bojowkaandroid #androidmasterrace #telefony #smartfon #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 24
  • Odpowiedz
@fervi: Może inaczej - jak chcę kupić smartfona do używania na jakiś czas, to raczej pewne będę używać "ludzkiego" software'u (choć z głową - Facebooka nie zainstaluję za cholerę), a jak chcę się schować w swojej malutkiej skorupce, to wciąż mam aktualnie E72 (i pomimo wycofania platformy S60, raczej już nikt nie wie gdzie szukać na nią podatności, powierzchnia ataku jest mniejsza, a gimby nie znajo, do tego przez misiąc
  • Odpowiedz