Wpis z mikrobloga

@Qwik3: Już sie sebixy zleciały żeby #!$%@?ć za durr hurr użycie tagu xD

Chłopak sie cieszy bo ma zdjęcia i autografy ludzi których lubi, ale wiadomo, to nie ich JANUSZ KRUL czy inny Duda, więc podludź i dupa nie sławna osoba xD
Osobiście też nie kojarzę tych ludzi z ambitnymi materiałami, no ale #!$%@?, wyzywanie i wielkie oburzenie z tego powodu? xD

@LatajacaKartka: @FR90: @donOGR: @Kalafioor: @
@Zakarin: bardziej mi chodzi o to, że Ci ludzie to raki :) Wole oglądać takiego typa ja summit1g, a nie Ci co #!$%@?ą szajs pod gimbów :) Pamiętam jeszcze początki izaka, a teraz to całkiem inny typ :) Sebixem to ty jesteś :)
@LatajacaKartka: Szczerze to tak troche koło #!$%@? mi lata czy to ma wiele wspólnego z tagiem, 5 sekund nie kosztuje, a jeśli twój czas jest tak cenny to co robisz na wykopie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@LeYq: No ja wiem że te ludzie to raki, temu nie zaprzeczam, ale nie czuję
@Kalafioor: Z Rojem,IsamuXPompa i z poprzedniego spotkania z Izakiem.
@donOGR: Nikt nie darł mordy,jeśli kogoś stać na VIP to czemu ma nie kupić?Lepsze takie wydanie kasy niż na alkohol.Nikt nie przeklinał.Nikt nie otwierał skrzynek na żywo.Nie było Cie tam a oceniasz i jakieś fałszywe oskarżenia.
@LatajacaKartka: Chciałem tylko napisać że fajna impreza ale sorry jeśli Cie uraziłem.
@DragonMati: Widze właśnie jak obrażają chociaż nie byli i nie poznali.