Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie macie planów na dzisiejszy wieczór to przypominam, że już dziś spotykamy się na XVI #wykopiworzeszow.

Główną atrakcją wieczoru będzie Wykopowa Familiada. Profesjonalnie poprowadzona gra przez mistrza sucharów i niekwestionowanego króla tandetnego żartu - @Sarpens'a ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytania przygotowane, magiczne przyciski gotowe.

Widzimy się:
dzisiaj
o 20:00 pod studnią na rynku
dla spóźnialskich K20 Pub na Mikołaja Kopernika 4

I jeszcze o odpowiedź na najważniejsze pytanie:
Jak to jest przyjść na #wykopiworzeszow, dobrze?

To nie ma tak, że dobrze czy nie dobrze. Gdybym miał powiedział co w rzeszowskim wyjściu z piwnic cenię najbardziej odpowiedziałbym, że ludzi! Ludzi, którzy tworzą tam niesamowitą atmosferę, którzy podali mi dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie takie przypadkowe spotkania przy piwie wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wrzuca się na mirko pewne posty, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się tam zrozumienia, które by tak rzecz, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem to szczęście, by tak rzec, ponieważ przyszedłem na #wykopiworzeszow i tam je znalazłem. I dziękuję życiu! Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam to proste - to umiłowanie #wykopiworzeszow, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj przyjdę spotkać się z mirkami w K20 i zagram w wykopową Familiadę, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby rozdawać... znaczy... plusy.

Ostatni raz wołam #rzeszow, spam listę - nie bijcie ()
  • 31
  • Odpowiedz