Wpis z mikrobloga

Grając w Deus Ex Human Revolution zacząłem się zastanawiać, jak już będzie tak (a w sumie to po części już jest) że będzie można sobie wstawiać sztuczne rzeczy, np. oko żeby znowu widzieć, rękę (było o tym znalezisko), serce, płuca, wzmocnienia jakieś typu większa siła w nogach lub rękach, lepszy wzrok itp. to czy skorzystałbym z tego w przyszłości. Kto by chciał takie rzeczy mieć? niby ułatwienie ale człowiek zbliża się do robota a oddala od człowieczeństwa.

#glebokieprzemyslenia #rozkminyzyciowe #deusex
  • 12
@Liquid_Snake: Grałem, grałem, tylko wiesz, to bardziej już kwestia tego jak to by miało wyglądać ten problem nie jest koniecznością. Z drugiej strony na pewno nie pełne wszczepy tak, że mam tylko mózg, a reszta to maszyna. Z umiarem wszystko by było dobre sądzę. Bardziej bałbym się wszczepów ingerujących w mózg (bo w końcu jak udowodnię, że tam jest to co mówią, a nie ma ukrytej "furtki") niż poprawiających ciało.
@exdami: Wtedy to już nie było by nad czym się zastanawiać ale ty zastanów się nad ulepszeniami o których mówię a nie protezach bo z protezami jest łatwiej zdecydować bo musisz a pytanie jest czy chciałbyś ulepszyć to co masz, hm?