Wpis z mikrobloga

@xetrov: to już większe szanse mam na upword i oferii. Bez doświadczenia i portfolo mogę jednak sprzedawać te poradniki xD

edit. ale przebadam
  • Odpowiedz
@Owner: no bez jakichkolwiek umiejętności może być  ciężko a raczej na pewno będzie, tyle że próg wejścia (może niekoniecznie akurat do tych ofert, ale to tylko niewielki wycinek rynku) jest naprawdę niski.
  • Odpowiedz
@Owner: ja tak próbuję ogarnąć frontend na lepszym poziomie bo zająłem sie na chwilę mocniej backendem i ta chwila trwa już parę lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: hyh nie strasz, bo ten wybór brzmi jak sakramentalne "TAK" przed ołtarzem xD mimo wszystko nie mam wyjścia jak front, bo "coś" ogarniam i łątwiej to sprzedać a backend pewnie potrzbuje dłuższego czasu, żeby mieć z niego kase;>
  • Odpowiedz
@Owner: czym bys się nie zajął to jeśli będziesz w tym chociaż przeciętny to będziesz miał pieniądze, mniejsze albo większe ale tu już jest wiele czynników.
  • Odpowiedz
@Owner: no to raczej jest niewiele zawodów dla pracownika najemnego w których możesz tak szybko dojść do sensownych (jak na pracownika) pieniędzy, 15k w dwa lata od mniej więcej zera jest osiągalne przy ogromnej ilości pracy i odrobinie szczęścia.
  • Odpowiedz
@xetrov: To nie o kasę chodzi, a jak ogarniałbym 4 k w ciągu roku to miałbym spokój ducha i mógł załatwiać bierzące sprawy #gorzkiezale ;)
Wszystko ponad to już zabawa, narazie mam walkę o ogień ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xetrov: mój kumpel w irlandii potrafi zainstalować wordpressa i bierze od klienta 500 euro. Umiejętności są przeceniane ( ͡º ͜ʖ͡º) ale targetuje w umiejetnosci i marketing, coś trzeba robić.
  • Odpowiedz
@xetrov: on nawet nie potrafi się dobrze sprzedać ;D po prostu idzie, pyta, gada i tyle. Dlatego kwestia kontaktów i marketingu to 80% sukcesu.
  • Odpowiedz