Wpis z mikrobloga

Chciałbym sobie w końcu sprawić czytnik e-booków, i chce się was poradzić mircy na jakie modele zwrócić uwagę. Myślałem nad Kindle ale widze, że aktualnie jest bardzo dużo innych modeli. Cena tak do około ~500zl.
#ebook #ksiazki
  • 14
  • Odpowiedz
@pawel90w: nie wiem czemu wszyscy tylko Kindle rozważają do ebooków. Ja sobie apke na tableta ściągnąłem i czytam na nim normalnie ebooki a bebechy raz mocniejsze niż Kindle dzięki czemu może mi służyć prawie dobrze jak laptop.
  • Odpowiedz
@dsun: w którym miejscu sobie robie jaja?

@pawel90w: fakt, na telefeonie też bym nie potrafił. Tak rzuciłem luźno że tablet tak samo dobry bo znam ludzi którzy specjalnie kupowali Kindla mimo posiadania tabletu.
  • Odpowiedz
@pawel90w: Znasz źródło i możesz być spokojny o gwarancję. W naszych sklepach pojawiły się czytniki z Meksyku czy Japonii a wtedy raczej żegnaj gwarancjo. Te oddziały realizują gwarancję tylko u siebie w kraju.
  • Odpowiedz
@pawel90w: Kindle jest bardzo dobry, ale trochę ograniczony. Jeśli cię ograniczoność jego nie przeszkadza, bierz go, bo jest najlepszy - jeśli chodzi o jakość i podejście do klienta. Ja jednak zdecydowałem się na inne rozwiązania (też nie bez wad) opisałem po krótce wrażenia z pracy na T68 i na PocketBooku
  • Odpowiedz