Wpis z mikrobloga

@FlaszGordon: Dziwne, że cenzura japońska nie wyłapała wagin na dłoniach.
Idę się dobić i sprawdzić co to te Evangelion 1.0, 2.0 i 3.0. Wie ktoś co to właściwie jest?
@norypS: Bo nie pamięta o czym myślał, gdy zażywał to LSD.
  • Odpowiedz
@Jimp: shinji dostaje altijmejt moc kreowania świata, z początku chciał połączyć wszystkich ludzi ze sobą, aby w końcu być zrozumianym jak i móc rozumieć ludzi (jako że ma #!$%@? umysł), ale jak widziałeś w ostatnich odcinkach serialu zostało mu to wyperswadowane i zmienił zdanie i przywrócił świat do jego naturalnego porządku
  • Odpowiedz
o to te Evangelion 1.0, 2.0 i 3.0.
@Jimp: Pierwszą serię oglądałem lata temu... :)
Mimo ze Evangeliona uważam za zajebiste anime i kofam te roboty to ta końcówka mnie rozczarowała i zarzuciłem oglądanie całej reszty.
  • Odpowiedz
@jamal013: No to, mniej więcej jest jasne. Ten fragment jakoś wywnioskowałem. Czyli film dzieje się w świecie po wyperswadowaniu już? Dobrze zrozumiałem?
Drugie pytanie co się działo z tą Asuka? Dlaczego znalazła się nagle na dnie jeziora? No i o co chodzi w samym finale filmu.
  • Odpowiedz
@Jimp: film dzieje się przed, ta rozkmina z serialu końcowa dzieje się jak cały świat się "zlewa" w jedną papkę
shinji ma moc boga, więc bez problemu może nadać komukolwiek ciało, ale asuka wie jakim zwyrolem jest shinji i go nie akceptuje
chyba zrobię rewatch sobie niedługo, bo już nie pamiętam co się dokładnie tam działo
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@norypS: Kiedyś to sprawdzę, ale nie jestem gotowy na około 5 godzinny maraton Evangeliona. Po takim maratonie człowiek może skończyć w śpiączce a boję się, że ktoś może się nade mną masturbować.
@jamal013: Ahaaaaaaaa. To dlaczego durny MAL określa to jako sequel skoro to jednak prequel? To już wszystko wiem. Wszystko stało się jasne i o dziwo całkiem sensowne i nie aż tak głupie.
@bastek66 Nic Yabukiego
  • Odpowiedz
@jamal013: Sequel, który jest prequelem. ()
Ciekawe jak film jest powiązany z tymi Evangelionami 1.0, 2.0 i 3.0. Bo w ostatniej scenie widać, że Asuka nie ma oka, czyli chyba jak w jednej z tych części. Kurcze, jestem ciekawy.
  • Odpowiedz