Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się dlaczego nienawidzę dziewczyn. Wczoraj wyszłam z dziewczynami ze studiów na p--o. Wszystkie są ode mnie młodsze ale cześć jest myśląca. Zaczął się oczywiście temat wykładowców

"Ja nie wiem jak można być w tym wieku i mieć TYLKO magistra. Ona naprawdę jest idiotką." o językoznawcy, która ma chyba największą wiedzę na tym uniwersytecie, prowadzi bibliotekę i zna się chyba na wszystkim, po prostu nie ma na to papierka.

"Ja p------ę on jest taki nudny. K---a jak się nie zna to po co go zatrudniają. Niech wezmą jakiegoś młodego a nie mumię, która jest starsza niż ten uniwersytet" o PROFESORZE, który skońćzył UW, UJ i jakiś uniwerek w Japonii, wydał książkę i ogólnie jest dość znany w świecie, zna wszystkie warianty dialektów i pism japońskich, dzięki czemu potrafi tłumaczyć nawet najstarsze pisma. Aaa zapomniałabym dodać , że dostał najwyższe odznaczenie w Japonii jakie może dostać obcokrajowiec...

"K---a ej ja p------ę tak się n-------m w piątek o k---a a tylko dwa gibony były na 12 osób więc k---a zamówiłam bo c--j mnie strzeli. Ej k---a tu są szoty po 4 złote wychodzimy bo w XX są po 2 zł" po czym stałyśmy w holu całkiem eleganckiej restauracji i czekałyśmy aż kilka z nich wypije shoty za 2 zł mimo że czułyśmy się upokorzone, że nawet nie wpuszczono nas na salę bez zamówienia...

Co się dzieje z niektórymi #rozowepaski? Czekam tylko aż one zrobią przynajmniej magistra z takim podejściem.

#logikarozowychpaskow #pytanie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach