Wpis z mikrobloga

Chce by ta wiadomość doszła do wszystkich niedowiarków odnośnie wiary, bo napisano Heb. 11:1 „A wiara jest gruntem tych rzeczy, których się spodziewamy i dowodem rzeczy niewidzialnych.” 2 „Albowiem przez nią świadectwa doszli przodkowie. 3. Wiarą rozumiemy, iż świat jest sprawiony słowem Bożem, tak iż rzeczy, które widzimy, nie stały się z rzeczy widzialnych, ale z niczego.”
Heb 11:6 "A bez wiary nie można podobać się Bogu; albowiem ten, co przystępuje do Boga, wierzyć musi, że jest Bóg, a że nagrodę daje tym, którzy go szukają.” Mateusza 6:25-34. 33. „Ale szukajcie naprzód królestwa Bożego, i sprawiedliwości jego, a to wszystko będzie wam przydano.”

Niedowiarkowie, ja byłem także kiedyś taki jak wy i kpiłem z ludzi wiary. Byłem takim pseudo Katolikiem i czciłem ich tradycje, tradycje człowieka i na marne to było, Marka 7:7 „Lecz próżno mię czczą nauczając nauk i ustaw ludzkich.” Role się odwróciły. Teraz ze mnie ludzie kpią nie rozumiejąc wiary a wytłumaczyć trudno takiemu. Jestem pewien, że większość z was zna imię Jezus i jego Ewangelię. Jeśli nie słyszeliście, usłyszcie teraz https://www.youtube.com/watch?v=IEXyWBhKfQY Usłyszeliście i nie uwierzyliście? To dlatego, że Bóg dał wam niedowiarkom zatwardziałe serca.
Efezów 4:17-18 „To tedy mówię i oświadczam się przez Pana, abyście już więcej nie postępowali, jako insi poganie postępują, w próżności umysłu swego; Zaćmiony mając rozsądek, będąc oddaleni od żywota Bożego dla nieumiejętności, która w nich jest z zatwardzenia serca ich.”
Rzymian 1:21-22 „Przeto iż poznawszy Boga, nie chwalili jako Boga, ani mu dziękowali, owszem znikczemnieli w myślach swoich i zaćmiło się bezrozumne serce ich; Mieniąc się być mądrymi, zgłupieli;” Poczytajcie Psalmów 14. gdzie napisano „Głupi rzekł w sercu swojem: Niemasz Boga.” „Aleć wszyscy odstąpili, jednako się nieużytecznymi stali; niemasz, ktoby czynił dobrze, niemasz i jednego.”

Niedowiarkowie, jakie są wasze świadectwa, jaka jest wasza prawda robiąc prawo swoje i waszą sprawiedliwość? Kolosensów 2:8 „Patrzcież, żeby was kto sobie w korzyść nie obrócił przez filozofiję i przez próżne oszukanie, ucząc według ustawy ludzkiej, według żywiołów świata, a nie według Chrystusa,”
Czym jest sprawiedliwość jak nie ta od Boga. Czy Bóg nie stworzył nas chcąc nam dobrze? Czy nie napisał: Psalm 100:5 „Albowiem dobry jest Pan, na wieki trwa miłosierdzie jego, a od narodu aż do narodu prawda jego.” Psalm 136:1 „Wysławiajcież Pana, albowiem jest dobry; albowiem na wieki miłosierdzie jego.” Marka 10:18 „Ale mu Jezus rzekł: Przecz mię zowiesz dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden, to jest Bóg.”
Gdzie wasza wiara w prawo? Przecież Bóg dał nam prawo perfekcyjne, które jak na tacy leży by je wykorzystać . KJV Psalm 19:7 “The law of the Lord is perfect, converting the soul: the testimony of the Lord is sure, making wise the simple.”, to prawo mądre i proste. Czy nie napisał? 2 Tymoteusza 3:16 „Wszystko Pismo od Boga jest natchnione i pożyteczne ku nauce, ku strofowaniu, ku naprawie, ku ćwiczeniu, które jest w sprawiedliwości;”

Niektórzy będą się z tym kłócić, bo powiedzą też, że są jakieś sprzeczności w Biblii. Nikt mi nie wmówi, że są jakieś sprzeczności! Jak są to wersje Biblii zmieńcie, znajdźcie tę prawdziwą. Bóg powiedział, że jego słowo zachowa. KJV Psalm 12:6-7 „The words of the Lord are pure words: as silver tried in a furnace of earth, purified seven times. Thou shalt keep them, O Lord, thou shalt preserve them from this generation for ever.”

Obejrzyjcie: Nowy Porządek Świata - Wersje Biblii https://www.youtube.com/playlist?list=PLRgeEvPM_lKz2JB2SHRr5c_9iaOEK_3wm

Niedowiarkowie, czemu nie chcecie żyć wiecznie i sprawiedliwie w prawdzie? Czy nie wiecie, że Jana 8:44 „Wyście z ojca dyjabła i pożądliwości ojca waszego czynić chcecie; onci był mężobójcą od początku i w prawdzie nie został, bo w nim prawdy nie masz: gdy mówi kłamstwo, z swego własnego mówi, iż jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”
Bóg sam nie kłamie. Liczb 23:19 „Nie jestci Bóg jako człowiek, aby kłamał, ani jako syn człowieczy, ażeby żałował; azaż on rzecze, a nie uczyni? wymówi, a nie wypełni?”, Napisane jest KJV Psalm 33:4 „For the word of the Lord is right; and all his works are done in truth.” Bóg nie działa zdradliwie. Hioba 34:12 „A zgoła Bóg przewrotnie nie czyni, a Wszechmocny nie podwraca sądu.”
Domagajcie się prawdy! Bóg Cię doprowadzi do niej. KJV Psalm 25:5, Psalm 43:3, Psalm 86:11, Matthew 22:16. Czy nie powiedział, że? Jana 8:31-32 „...Jeźli wy zostaniecie w słowie mojem, prawdziwie uczniami moimi będziecie; Poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi.”
Więc pamiętajcie: Przypowieści 30:5 „Wszelka mowa Boża jest czysta; on jest tarczą tym, którzy ufają w nim.” Ta czysta mowa to Bóg. O, tak, bo Jana 1:1 „Na początku było Słowo, a ono Słowo było u Boga, a Bogiem było ono Słowo.” A jakże, Słowo to Bóg! Powiem wam więcej. Jana 1:14 „A to Słowo ciałem się stało, i mieszkało między nami, i widzieliśmy chwałę jego, chwałę jako jednorodzonego od Ojca, pełne łaski i prawdy.” Bóg to Jezus Chrystus, bo to on był na początku ze Słowem, Jana 1:2-3 „To było na początku u Boga. Wszystkie rzeczy przez nie się stały, a bez niego nic się nie stało, co się stało.” Jeszcze wam brakuje? Jana 3:16-18 „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. Boć nie posłał Bóg Syna swego na świat, aby sądził świat, ale aby świat był zbawiony przezeń. Kto wierzy weń, nie będzie osądzony; ale kto nie wierzy, już jest osądzony, iż nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.” Bijcie to niedowiarki. Życie wieczne. Co Was! czeka po śmierci? Czyż Jezus nie zmartwychwstał i nie pokonał śmierci? Czy nie jest on zatem godzien zostania autorytetem? Czym jest autorytet wasz niedowiarków? Ten świat został waszym autorytetem! „Monkey see, monkey do”.
Wielu was niedowiarków chodzi po tym świecie, byście mieli zginąć. Po co?
Filipensów 3:18-21 „Albowiem wiele ich chodzi, o którychem wam często powiadał, a teraz i z płaczem mówię, iż są nieprzyjaciołmi krzyża Chrystusowego; Których koniec jest zatracenie, których Bóg jest brzuch, a chwała w hańbie ich, którzy się o rzeczy ziemskie starają. Aleć nasza rzeczpospolita jest w niebiesiech, skąd też zbawiciela oczekujemy, Pana Jezusa Chrystusa. Który przemieni ciało nasze podłe, aby się podobne stało chwalebnemu ciału jego, według skutecznej mocy, którą też wszystkie rzeczy sobie podbić może.”
Wiernych czeka inny świat nie ten wasz pazerny, pożądliwi chcący więcej i więcej. Czy nie napisano?
1 Tymoteusza 6:9-10 ”Bo którzy chcą bogatymi być, wpadają w pokuszenie i w sidło, i w wiele głupich i szkodliwych pożądliwości, które pogrążają ludzi na zatracenie i zginienie. Albowiem korzeń wszystkiego złego jest miłość pieniędzy, których niektórzy pragnąc, pobłądzili od wiary i poprzebijali się wieloma boleściami.”
Wiernych czeka lepszy świat. Apokalipsa 21:4 „I otrze Bóg wszelką łzę z oczów ich; a śmierci więcej nie będzie, ani smutku, ani krzyku, ani boleści nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy pominęły.”
Czy Jan nie napisał w Apokalipsie, że widział Jeruzalem nowe? Apokalipsa 21:2-3 „A ja Jan widziałem ono święte miasto, Jeruzalem nowe, zstępujące z nieba od Boga zgotowane, jako oblubienicę ubraną mężowi swemu. I słyszałem głos wielki z nieba mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi, i będzie mieszkał z nimi; a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi, będąc Bogiem ich.” Czy nie jesteście odrobinę ciekawi co was czeka?
Niedowiarkowie, boicie się śmierci? Jeszcze jej zapragniecie! Apokalipsa 9:5-6. Nie boicie się Boga? Oj, bójcie się bójcie! Bóg zgotował wam niedowiarkom gniew swój. Poczytajcie Apokalipsę! Nie dlatego też zostało napisane tam, że czeka was śmierć druga? Apokalipsa 21:8 „Lecz bojaźliwym i niewiernym, i obmierzłym, i mężobójcom, i wszetecznikom, i czarownikom, i bałwochwalcom, i wszystkim kłamcom część ich dana będzie w jeziorze gorejącem ogniem i siarką: Tać jest śmierć wtóra.” O tak ogień i siarka, niedowiarkowie, tam gdzie diabła wrzucą, tam i wy będziecie wrzuceni.
Apokalipsa 20:10 „A dyjabeł, który je zwodził, wrzucony jest w jezioro ognia i siarki, gdzie jest ona bestyja i fałszywy prorok; i będą męczeni we dnie i w nocy, na wieki wieków.”

Chcecie płonąc dzień i w nocy czy żyć na wieki?
Rzymian 10:8-9 „Ale (Mojżesz) cóż mówi: Blisko ciebie jest słowo w ustach twoich i w sercu twojem. Toć jest słowo wiary, które opowiadamy: Że jeźlibyś usty wyznał Pana Jezusa i uwierzyłbyś w sercu twojem, że go Bóg z martwych wzbudził, zbawiony będziesz.”

Apokalipsa 19 Halleluja!
19:7 „Weselmy się i radujmy się, a dajmy mu chwałę; bo przyszło wesele Barankowe, a małżonka jego nagotowała się.”

Pamiętajcie zatem nie samym chlebem człowiek żyje. Mateusza 4:4 „A on odpowiadając rzekł: Napisano: Nie samym chlebem człowiek żyć będzie, ale każdem słowem pochodzącem przez usta Boże.”
Miejcie solidną podporę jaką Bóg wam dał. Izajasza 28:16 „Dlategoż tak powiedział panujący Pan: Oto Ja za grunt kładę w Syonie kamień, kamień doświadczony, węgielny, kosztowny, gruntownie ugruntowany; kto wierzy, nie pokwapi się.”

Chwała Jezusowi Chrystusowi i jego Ewangelii by głosić ją i rozesłać do wszystkich Was, niedowiarkowie.
Marka 16:15 „I rzekł im: Idąc na wszystek świat, każcie Ewangelię wszystkiemu stworzeniu.” Byście nie skarżyli się potem, że nie usłyszeliście tego jak przyjdzie na was sąd Boga. Apokalipsa 20:11-15.
#listdoniewiernych
  • 1