Wpis z mikrobloga

Jakiś medialny produkt tutaj nazwał aborcję naszym „cywilizacyjną zdobyczą”. W odpowiedzi, pozwoliłam sobie bez zgody autora na ponowne wklejenie przerażającego obrazka, który trafnie obnaża hipokryzje towarzysza Biedronia, w którym są zestawione wartość „żywego” drzewka z życiem nienarodzonego człowieka (z wskazaniem na drzewko)..... Boże jaki upokarzający jest fakt ze takie marności reprezentują nasz naród, albo się za takie uznają, przynajmniej na tym pożal się Boże padole Słupskim.............. Od dawna znana jest psychologia psychopaty który w celu usprawiedliwienia mordu pozbywa ofiarę wartości albo obwinia ją za swoją ułomność. Bo faktem jest, ze łatwiej zabijać jak się sprowadzi definicje nienarodzonego człowieka do kategorii „płodu” albo masy biologicznej. Niemcy zabijali ofiary nazywając je podludźmi ułatwiając tym sobie rozwiązanie moralnej łamigłówki. Taka sama zbrodnicza logika.
lapka2 - Jakiś medialny produkt tutaj nazwał aborcję naszym „cywilizacyjną zdobyczą”....

źródło: comment_zKhJpW4rrPbhy4xh7k7xCnMijBZZnyxK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@lapka2: do wpisu dodałaś obrazek z cytatem Biedronia. Jest to pół zdania wyciętego z kontekstu, a jedyną hipokryzję którą ujawnia, to autora tegoż "dzieła" - poucinać, przekręcić, zaciemnić, tak, żeby tylko wyszło na jego.

Aż mi się przypomniała taka anegdota, jak jeden z recenzentów pewnej książki napisał w recenzji "napisałbym, że to najlepsza książka od czasów Biblii, pod warunkiem, że od czasów Biblii nie byłoby żadnych książek", a potem na okładce
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: Już po sprawie.....moderator usunął wrzutkę (albo jej nie mogę znaleźć) ...... Ale mylisz pojęcia bo nie użyłam żadnego odnośnika do biblii, a raczej do uniwersalnych wartości zdroworozsądkowego człowieka. Jeśli twój system wartości pozwala na taka ekwilibrystykę myślowa, to trzymaj to z daleka ode mnie. Odrzucam to z logicznego punktu widzenia bez potrzeby mieszania w to wiary.
  • Odpowiedz
@lapka2: Ja #!$%@?ę, jak chcesz coś przekazać na forum publicznym to po napisaniu posta weź go przeczytaj. Nawet mój kot zaczął płakać jak zobaczył twoją gramatykę i ortografię. Nie wspominając o samej treści bo to imho bezcelowe przypieprzanie się o nic.
  • Odpowiedz
@lapka2: Nie to, żeby coś, ale choinka w Słupsku będzie, tylko, że zamiast ścinać żywe drzewko i ustawiać przystroi się rosnące drzewko pod ratuszem. Miasto wychodzi taniej coś takiego. Jak już przytaczasz odpowiedź to przytaczaj pełną.
  • Odpowiedz
@psposki: Tak. Zastanawiam się czemu dana metoda jest zakazana. Jako jedyny o tym napisałem więc liczyłem że może wiesz coś o powodach tego zakazu.
  • Odpowiedz