Wpis z mikrobloga

W tym wesołym updacie zastanawia mnie jedno. Czemu cała społeczność musi być testerem pomysłów revolvo. Przecież to już nawet za czasów 1.6 był beta client, zbierano potem opinie na temat zmian i wprowadzano je powoli do gry. A teraz jak dojebią taki 'major update' to gra traci sens na jakiś czas. Zaraz wprowadzać będą łatki żeby przywrócić cs'a do stanu używalności a po paru tygodniach znów coś spieprzą i tak w kółko.
Do tych ostatnich zmian dało się przyzwyczaić i już pomijam to, że ta gra co miesiąc jest inna, no ale dziś to już konkretnie popłynęli z tematem.
#csgo
  • 7
@xvlk: Czyli, że niemal dekadę temu mieli czas i pieniądze na wprowadzenie tego, a teraz nie? Ale za to mają i czas i pieniądze na wprowadzenie gównoupdate'ów co tydzień w wyniku czego teraz mamy pistolet za 850$ zabijającą strzałem w ciało i karabin za ponad 3k$, który nie zabija strzałem w głowe xD I teraz też będą potrzebowali 'czasu i pieniędzy' żeby to ponaprawiać, najs ^^ Zresztą, wymówką 'czas i pieniądze'
bo wprowadzenie beta klienta wymaga czasu i pieniędzy


@xvlk: jest beta client, był przed oficjalnym csgo tylko musieliby go lekko rozwinąć. Dla mnie bugi, które obecnie występują to jakaś chora jazda pojedyńczego programisty, który daje produkt na szybko. To wygląda jakby tego kompletnie nikt głębiej nie testowal tylko: strzela? no strzela, to dawaj bierzemy się za kolejną rzecz.