Wpis z mikrobloga

@Xivid: bierz jakiegoś portera, w pierwszym lepszym sklepie powinieneś miec Żywiecki który jest niezły.

Btw, tego akurat nie znam, ale dziewczyna pije Reddsy i one są całkiem dobre, oczywiście nie jako piwo tylko jako rodzaj napoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xivid: Za 4,5zł masz Żywiec APA - nie jest jakieś super, ale fajne wejście do świata amerykańskiego chmielu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z dostępniejszych - Okocim Porter, ale to mocne, więc ostrożnie. Nie wiem co masz w sklepach, ale takie lepsze piwka to od 7zł w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PlacekBananowy: wiem że Żywiec Porter czy wlaśnie Okocim (chociaż mi bardziej pasuje ten pierwszy, przynajmniej do czasu ostatniej zmiany butelki tego drugiego bo chyba sam też się lekko zmienił) to nie jest jakaś ekstraklasa, ale wymiotować po nim? Bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xivid: z bardziej dostępnych to Browar Kormoran - Podróże kormorana american ipa, Kłos , ew. Lwówek - Jankess, poza tym Browar Wąsocz - Terrence, zainteresuj się piwami typu american pale ale, american india pale ale, american wheat na początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz