Wpis z mikrobloga

Mirasy Nintendasy wy moje cudne ()

Zbliżają się święta, więc pomyślałem, że w tej retropogoni za starymi grami nadszedł czas na coś bardziej nowoczesnego.

Jaka gra na #3ds na święta?

Moje typy:
Monster Hunter 4
Coś z serii Ace Attorney (grałem tylko w demo z eShopu)
Zelda: Triforce Heroes
Zelda: A Link Between Worlds
Xenoblade na n3DS
Super Mario 3D World
Kid Icarus (?)
Harvest Moon (kusi mnie jakoś dziwni tak)
Wesoła platformówka od N ʕʔ
  • 23
@DarkAlchemy: Same świetne gry wymieniłeś. (ʘʘ)

Jeśli masz mniej czasu, to Zelda: A Link Between Worlds (ale 8 godzin, jak napisał @dymar, to ona nie trwa, chyba, że szybko przechodzisz gry). Jeśli więcej, to:
- Monster Hunter 4. Ale musisz mieć go naprawdę dużo, bo ta gra nabiera rozpędu po ilości godzin pozwalającej skończyć większość gier z twojej listy
- albo Xenoblade Chronicles, kapitalne RPG na
@DarkAlchemy: Kid Icarus bardzo spoko gierka, cały czas akcja, dużo humoru, i naprawdę wysoki poziom trudności - jeśli będziesz chciał oczywiście. Dużo różnych broni, mocy, ataków. Mnie wciągnęła i zbieram się już od pewnego czasu na kolejne przejście :) (Godzinowo mam wygrane w nią z 40h)

Link between worlds - solidna zelda, ale nie wiem czemu nie złapała mnie i wciąż czeka na przejście.

Ace Attorney - brać, przejść :)

Monster
@DarkAlchemy: Z MH4 jest właśnie odwrotnie - każdy potwór ma inne zachowania, trzeba się tego uczyć i nawet za którymś razem dobrze się bije to samo, bo idzie coraz lepiej. A już zwłaszcza w trybie online - ludzie są świetni i spokojnie można grać z losowymi osobami.

Potem niestety widać, że dużo potworów to niemalże to samo, co wcześniej, tylko inaczej wyglądają i mają jeden inny atak czy coś.
@DarkAlchemy : Moje typy:

1. Xenoblade Chronicles męczę już 40h z pobocznymi questami i się nie znudziło, a to nawet nie połowa fabuły. Tryb walki bardzo wciąga, opcja grania jedną spośród 3 postaci w party (często do wyboru z 6ciu i więcej), więc jest co ogarniać, bo każda ma inny styl, dopasowywanie do siebie skilli zwiększa obrażenia itd. :) No i fabuła miód malina!

2. Do zagrywajek na wolną chwilę Steamworld Dig
@PortowySzczur:
1. No właśnie teraz wyszedł ten Xenoblade na Wii U i się wszyscy tak podniecają, że aż kusi zobaczyć o co w tym chodzi.

2. Kojarzę z PC chyba! Brakuje mi na 3DS Spelunky (,) Ale mam Isaaca, więc akurat na razie na krótkie posiedzenia coś jest :)

3. Nie mam z kim grać, ale z tego co ogarnąłem, to we Wrocławiu chyba czasami się spotykają