Wpis z mikrobloga

@r_dest: noooo, czym różni się Gray od fantastyki Piekary? XD

Kuc juz wyczesany? Bo wydaje mi się że to ty tutaj masz ból dupy o to ze ktoś śmie mieć takie a nie inne wymagania odnośnie potencjalnego partnera.
  • Odpowiedz
@diananana: Masz rację, patrząc na to z tej strony to jakiś pozytyw całego zamieszania, ale żeby tak z takiego powodu. To tak jakby:
- Dlaczego nie oglądasz seriali?
-Nie lubuję się w serialach
-OK, miło było poznać.

Dla mnie to wciąż nienormalne zachowanie, ale co ja tam wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO DEBATY W GORĄCYCH!
NA PRZECIW SIEBIE STANĄ DZISIAJ...
NIE CZYTAJĄCE KSIĄŻEK NIEBIESKIE PASKI ORAZ ZACZYTANE RÓŻOWE PASKI!
CZAS START! ZACZYNAJĄ NIEBIESKIE, DRUŻYNA RÓŻOWYCH MOŻE SIĘ NARADZAĆ! ( ͡º ͜ʖ͡º)
F.....8 - ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO DEBATY W GORĄCYCH!
NA PRZECIW SIEBIE STANĄ DZISIAJ...
  • Odpowiedz
@r_dest:

o, widzę typowe podejście karyn z wizażu. ktoś napiszę coś co ci się nie podoba? atakuj!


Laska napisała ze nie lubi gości co nie czytają książek. Nazwijmy ją #!$%@?ą i śmieszkujmy w stulejarskim gronie.
  • Odpowiedz
@r_dest: Ale prawda jest taka, że nie wiesz, co ona czyta, a już wydałeś wyrok. A stulejki plusują.

@FRIX1988: Może być tak, że ona większość swojego wolnego czasu spędza na czytaniu. To dla niej ważne i już. Jeśli laska np. wysłałaby Ci aktualne zdjęcie, na którym waży 15 kg więcej, to pewnie byłbyś rozczarowany i ją olał. Dlatego powtarzam, to jest powód jak każdy inny. A może po
  • Odpowiedz
@diananana: dzięki, traktuję Tindera bardziej jako ciekawostkę, nie martw się nie szukam tam bzykania (choć taki jest pierwotny cel tej aplikacji), bardziej jednak celem wyjścia na zwykłą kawę czy popisania z drugą osobą. Strasznie generalizujecie (obie strony "konfliktu" powyżej).
  • Odpowiedz
@tutirutu: gdzie ktos nazwal ja #!$%@?, bo nie widze?

idac Twoim tokiem myslenia - ty tez masz bol dupy o to, ze ktos moze miec inne zdanie o laskach traktujacych z gory bo nie czytaja ksiazek.

Poza tym jej odpowiedz wcale nie byla grzeczna, tylko byla przykladem typowego zachowania pasywnie-agresywnego
  • Odpowiedz