Wpis z mikrobloga

Co do hipotezy ruszania długów...

Ojciec zaginionej 26-latki również odniósł się do ostatniego zdjęcia, które jego córka wykonała podczas imprezy firmowej. - Nie podoba mi się to ostatnie zdjęcie z telefonem wykonane w dniu zaginięcia. Ma nie swoje oczy i jakby przerażony uśmiech. Bo to nie jest jej normalny uśmiech. - twierdzi Andrzej Tylman.


źródło

#ewatylman #rutkowski
e.....r - Co do hipotezy ruszania długów...

 Ojciec zaginionej 26-latki również odn...

źródło: comment_yXuCAJgVcJYHdd1X69Hliohm1HwDv27w.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@escabor: Obawiam się zdesperowany człowiek chwyta się każdej nadziei.
A co miejsca gdzie podobno wpadła do wody. Jaka jest szansa że popłynęłaby dalej? Ktoś kiedyś wspomniał że tam jest jakaś siatka. Na całej szerokości? Tak że nie da się np. górą przepłynąć? Ktoś dobrze zna to miejsce?
  • Odpowiedz
@escabor: Zmieniła pracę a co za tym idzie przy okazji uczesanie i stylówę.
Zresztą nawet po jej zainteresowaniach widać że lubiła zabawę kosmetykami. Do tego dochodzi fakt, że kobiety często zmieniają wygląd
a) na jesień/zimę
b) gdy zrywają/zerwały z facetem lub mają coś na sumieniu

Nie doszukiwałbym się tu niczego niezwykłego.
  • Odpowiedz
@escabor: wydaje mi się, że nie chodzi o to zdjęcie, tylko o jakieś które nie wypłynęło. Skąd wzięliby samojebkę z impry z jej telefonu? poza tym to zdjęcie z jakiejś przymierzalni
  • Odpowiedz
Zgadzam się, to zdjęcie z przymierzalni (chyba H&M w Malcie ma takie drzwiczki). Jak dla mnie to typowa setna sweet focia, kiedy nie uśmiechasz się szczerze (wtedy zmrużyłaby oczy w zewnętrznych kącikach i widać byłoby lekko napięte policzki), tylko bardziej wizerunkowo ("pacz jak mi ładnie"). Zresztą, gdyby się czegoś bała użyłaby tego telefonu w innym celu niż strzelanie sobie zdjęć w toalecie.
  • Odpowiedz
@smetan1: Może ma tą aplikację, która zrzuca Ci zdjęcia bezpośrednio na maila, może już wcześniej zrzuciła to na komputer, może znaleźli jej telefon, może to zdjęcie z instagrama, czy innego czegoś, może je komuś wysłała...
  • Odpowiedz
@jenniferschecter: i to jest ok, jeśli robią to by zwrócić uwagę swojego faceta. Niestety najczęsciej podswiadomie chcą sprawdzić czy jej męska część znajomych zauważy zmianę celem potwierdzenia swojej atrakcyjności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@escabor: Odnośnie tego zdjęcia, to jest wiele niejasności. Zaraz po zaginięciu Ewy pojawiła się informacja, że było robione ono w dniu jej zaginięcia. Pisał chyba nawet o tym jej brat na FB (Ewa miała kręcone włosy, a w dniu zaginięcia proste). Czy na pewno to jest zdjęcie zrobione przed imprezą? Ewa spędziła niedzielę, 22.11, u rodziców w Koninie. Gdzieś pojawiła się informacja, że była w Poznaniu około g. 19:00. Impreza
  • Odpowiedz