Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: wut? :P
@CHI77OUT: sprzedany już.
@pogop: ziomek kupił, sciągnął, zrobił i sprzedał. Patrzę po jego fb i działa to mu od jakiegoś czasu. I taka otwartość sprzedającego średnio zgrywa mi się z mitem handlarza z allegro, a po drugie to, że mu te samochody schodzą nie zgrywa mi się z mitem kupującego z allegro. Stąd pytanie, czy taki samochód po naprawie nie jebnie w pewnym momencie?
@lubielizacosy: no nie wiem, nie znam się na mechanice i naprawach, więc się dopytowuję :P
Czyli taki samochód po dobrze zrobionej naprawie się zupelnie nada do używania? Włącznie z jazdą sportową(np. trackday'e)?
@kuraku: dobrze zrobione będzie równie dobre jak fabryczne. Problem tylko w tym, że często jak handlarze chcą zarobić, to robią tanio tak, żeby dobrze wyglądało. Jakbym sam robił coś takiego, albo naprawdę ufał temu kto to zrobi, to śmiało bym jeździł.
@kuraku: aha bo do wymianu tu co widze to byłyby elementy odpowiadające za kinetykę. Dla siebie mając hajs bym bał tylko trzeba liczyć + 10k by zrobic to solidnie.. bo podprostowac lekko i szpachla to nie to nie jest dobry pomysł.
Stąd pytanie, czy taki samochód po naprawie nie jebnie w pewnym momencie?


@kuraku: zasadniczo przy takim strzale w bok, powinien puścić sworzeń wahacza albo coś takiego, nie wiem, jakie tam zawieszenie jest, a wtedy to jest relatywnie tania i mało problematyczna naprawa, a co najważniejsze, bezpieczna. Gorzej, że ta poduszka z dupy wystrzeliła.