Wpis z mikrobloga

Wczoraj zamówiłem te buty w rozmiarze 42 za 115zł.Dzisiaj dostaje wiadomość: " Mamy dla Ciebie przykrą wiadomość: Twoje zamówienie zostało anulowane.
Nasz system nie nadążył za ilością zamówień i w chwili obecnej w naszych magazynach zabrakło wybranych przez Ciebie produktów...."
Dzisiaj wieczorem patrze mają wszystkie rozmiary (wczoraj nie bylo), cena 499zl
Jest jakaś szansa żeby tą cebule uratować ?

#cebuladeals
#pytanie
##!$%@?
  • 31
Moje zamówienie 830660 (,) Co nie zmienia faktu ze powinni wysłać te buty jak mają je na stanie.Przydała by sie jakas podstawa prawna, jesli taka w ogóle jest
Dzwonilem na infolinie i gosc mi powiedzial, ze jak ci zwroca kase kup jeszcze raz te buty za taka cene jak na stronie i ci zwroca roznice. Ale sam sobie zadzwon dla pewnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leszek_SK: mam "Dziękujemy za zakupy w sklepie internetowym Reebok.

Otrzymaliśmy Twoje zamówienie, numer referencyjny to:
RPL00830660
Szczegóły zamówienia
Twoje zamówienie powinno dotrzeć do Ciebie w ciągu 3 dni.

Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli produkt został zamówiony w przedsprzedaży, dotrze do Ciebie po premierze......."
@Rafaell: Buty zamówione w niedzielę o 9:00. Status Wysłane. Jak dodałem do koszyka to były według strony jeszcze dwie pary rozm 42
@Invisible22: no chyba nie skoro ogromna większość pisze że maja status jako wysłane, rzadko zdarza się że komuś anulowali.
hm zamówiłem buty w sobotę ok 19:30 i nadal mam status "W trakcie realizacji - Zamówienie potwierdzone, czeka na przygotowanie do wysyłki", czy ktoś z was ma podobnie?