Wpis z mikrobloga

Kompletowanie trwało około miesiąca, ale nareszcie skończyłem swojego nowego blaszaka. Żona się ze mnie śmieje, ale jaram się tak jak wtedy gdy daaaawno temu przybył do mojego domu rodzinnego potężny 486DX2 z 8MB ramu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- i7 4790k (wkręcony na 4,5GHz),
- Thermalright HR-02 - Macho Rev. B,
- 16GB RAM Kingston HyperX Beast 2400MHz,
- Asrock Z97 Extreme4,
- Sapphire R9 390 Nitro,
- Plextor M6S 256GB,
- WD Green 2TB,
- Thermaltake Smart SE 730W,

a to wszystko w SilentiumPC Aquarius M60W.

Biorę się za uzupełnianie biblioteki na Steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pcmasterrace
w.....w - Kompletowanie trwało około miesiąca, ale nareszcie skończyłem swojego noweg...

źródło: comment_8wtSHGhQhFp5GvpBLADNbYRqBO2FnTD4.jpg

Pobierz
  • 59
@wqrw: taa chyba w benchmarkach w necie :) sterowniki leza i kwicza (razem z crimsonem), nvidia gameworks w kazdej znaczacej produkcji tego roku, po kazdej premierze czekac trzeba na nowe sterowniki (i kazda aktualizacja pod nowy tytul, niszczy optymalizacje starych gier), crossfire nie istnieje... ale kazdy wybiera co lubi... ja sie wlasnie przesiadlem z crossfire 280x po 2 latach, i do AMD nie wroce nigdy. (aa plus te bajki o dx12
Po 6 latach na zlomie kupilem niedawno wysokiej klasy PC, przez 3 mc od kupna zagralem w wieska i gta 5, a fallouta wypieprzylem po 2 dniach, juz mi na starosc gry takiej radosci nie sprawiaja jak kiedys.

Jakos mam tez wrazenie ze jak sie kiedys po raz pierwszy sie far cry widzialo to grafika robila wieksze wrazenie niz w nowych produkcjach
@MiszczJoda: też nie byłem przekonany do SilentiumPC (również celowałem we Fractala, tylko Define S) ale jak zobaczyłem tą to decyzja mogła być tylko jedna. Wygląda świetnie a zbudowania jest jak czołg ( ͡° ͜ʖ ͡°)