Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, żeby zarezerwować sobie czas w piątkowy wieczór?

No dobra, wiem, że i tak nie mieliście żadnych planów ( ͡° ͜ʖ ͡°) - a skoro tych nie macie to zapraszam Was na XVI #wykopiworzeszow!

Dla nie lubiących dużo czytać:
- 11.12 - piątek
- 20:00 - studnia na rynku
- dla spóźnialskich: K20 Pub na Mikołaja Kopernika 4

Atrakcją wieczoru będzie... Wykopowa Familiada ( ͡ ͜ʖ ͡) - nie zabraknie niczego! Grzybków do wciskania, kuriozalnych odpowiedzi ankietowanych, kącika muzycznego i suchych żarów prowadzącego. O to ostatnie boję się najmniej, bo... ja tą Familiadę poprowadzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualnie brakuje nam tylko jednej rzeczy: tablicy/sztalugi/flipchartu po którym moglibyśmy pisać lub na którym moglibyśmy ustawić jakiś duzy blok z kartkami i które posłużyłoby nam za substytut Familiadowej elektronicznej tablicy - jeżeli ktoś chciałby pomóc - piszcie na PW.

Mile widziani są wszyscy! Nie prowadzimy żadnych list zapisu, można się zdecydować przyjść nawet w ostatniej chwili - każdy jest mile widziany bez względu na to czy jest zielonką, pomarańczką, bordo czy platynką. 100% zadowolonych wykopowiczów!

Mamy już 135 obserwujących tag - więc jak ktoś jest uzdolniony graficznie to śmiało możecie rzucać propozycje grafik.
Wołam jeszcze #rzeszow, spamlistę (do której zawsze można się dopisać), a także wszystkich zapowiadających się wcześniej.
Sarpens - Pamiętacie, żeby zarezerwować sobie czas w piątkowy wieczór?

No dobra, w...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gruszka92: Różnie, ale z reguły koło 1-2 w nocy całość kończymy z gromkim śpiewem na ustach wracając przez miasto. Nie ma jednak przymusu siedzenia do samego końca - bywa, że robotnicza klasa pracująca zbiera się wcześniej zatroska dobrem naszej gospodarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gruszka92: Jak się zbierzesz przed północą to nikt się nie obrazi, część osób właśnie tak się zbiera. Chyba, że ktoś się zaoferuje zabrać Cię ze sobą i przetrzymać u siebie do 5 : P, ale różową nie jesteś - będzie ciężko : D
  • Odpowiedz