Wpis z mikrobloga

29.11.2015 na profilu który założył brat E.T., a jego administratorami są właśnie brat i chłopak E.T. pojawił się wpis "Rozwiązuje pewna kwestię bo nie mogę już dłużej tego czytać. Chłopak Ewy jest poza wszelkim podejrzeniem 100%. I tyle w temacie - Piotr, brat Ewy." Nie było wytłumaczenia dlaczego jest poza wszelkimi podejrzeniami, ani nic... A, ja się pytam po co, a dlaczego, a komu to potrzebne?
#ewatylman
  • 14
  • Odpowiedz
@Aideen: @mixplus: Powielę moją teorię z innego wpisu.
Domyślam się, że policja sprawdziła od razu alibi partnera ET i ustaliła w 100%, że jest czysty. Informacje te pewnie przekazali rodzinie ET aby wykreślili z kręgów podejrzanych Adama O.
  • Odpowiedz
@Aideen: a teraz ten wpis o klubie. Dokladnie stad wyszla moja teoria opisana przeze mnie dzis w nocy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogolnie moja intuicja mowi mi ze niebieski nie jest w zadnej mierze geniuszem zbrodni a osoba wrobiona. I ze Ewa moze zyc.

Z drugiej strony zajmuje sie tez kartami i one mi mowia dosc lopatologicznie ze nie zyje, ze w sprawe jest zamieszane kilka
  • Odpowiedz
@Aideen: Może też sprawdzili monitoring z okolicy, logowanie jego telefonu, logowanie do kompa, jakichś świadków.
Jak tam gdzieś napisałem skoro brat pisze że jest w 100% pewny jego braku związku z zaginieciem to sam z siebie pewnie tego sobie nie wymyslił. Policja musiała go w tym utwierdzic.
  • Odpowiedz
@Aideen: Mogą mieć np. monitoring przy klatce. Wtedy da się sprawdzić, kiedy kto przyszedł a kiedy wyszedł. To by też usprawiedliwialo tę pewność wszystkich, że Ewa nie wróciła do domu.
  • Odpowiedz
@taktoto: a mialas jakis zestaw typowo "smiertelny"? U mnie i Smierc (jak druga karta) i Wisielec i potem jeszcze 10 mieczy i na koncu Diabel - to akurat przy pytaniu o to kto i czemu to zrobil, ale wciaz... Jeszcze do tego dodac watek satanistyczny i troche sie zdziwilam sama. No ale jak mowie - moj "zdrowy rozum" sie z tym nie zgadza, ale co my tam wiemy..
  • Odpowiedz
@banancytryna: uuuu aż tak drastycznego rozkładu nie miałam. U mnie królowa mieczy w otoczeniu denarów. Na pewno był as, reszty nie bardzo pamiętam, bo stawiałam karty jakiś tydzień temu.
  • Odpowiedz
@taktoto: ja sobie zapisalam tak z ciekowosci zeby potem porownac. Wrzucam jesli bys chciala sprobowac interpretowac, wiadomo ze kazdy moze zwrocic na co innego uwage: w kolejnosci (na pytanie ogolne co sie stalo z Ewa): 2 mieczy, Smierc, Wisielec. Pytanie dwa, kto za tym stoi: paz monet (niebieski ktoremu ktos dal hajs?), Wysoka Kaplanka (mozg operacji?), Diabel. Spytalam jeszcze o dalsze wskazowki i dostalam wtedy X mieczy, IX monet i
  • Odpowiedz