Wpis z mikrobloga

Ja jestem zdania że jeśli robie coś źle nie świadomie i trafi się ktoś kto mi wytłumaczy co jest w tym złego. To przeproszeniem wszystkich z którymi rozmawiałem. I nawet publicznie mogę przyjąć się do błędu jeśli będzie to konieczne.

Ja nawet kiedyś słyszałem określenie legalna piramida finansowa hahah jak może być coś co jest nie legalne. legalne. Dlatego tez ciągle powtarzam to się zrobi i tyle. Ludzie zarejestruj się raz nie każdy na tym zarobi. Nie każdy kto wpłacić kasę ( wykupi bony w celu zagwarantowania obrotu ) bądź zrobi taki obrót żeby stać się Partnerem Premium będzie zarabiał pieniądze i to duże to jest nie możliwe ja ci powiem lepiej jeśli każdy miał by bezpośrednio 2 osoby to po 30 liniach skończyli by się ludzie na świecie. Miałem tego świadomość i mam dalej Emotikon smile Damian zobaczymy się jakoś to mi to wylymaczysz bo ja czytam co mi wysyłasz i nie widzę twojego rozumowania. Ktoś nieznany napisał coś bielizna jakiś artykulik i który jak dla mnie nie opiera się na żadnych faktach straszy kogoś kto nie wie co to mam jakie sal założenia na czym to polega a co lepsze nie ma zamiaru tak naprawdę zrozumieć o co w tym biega Emotikon smile. Bardzo bym chciał żebyś był w stanie wyjaśnić mi to co tu do mnie po wysłałeś. Stawiam dużego J.Danielasa jeśli będziesz w stanie mi to logicznie klarownie wytłumaczyć ze zrozumieniem odnosząc się do tego co robię.


hm....

#mlm #lyoness
  • 4
@TheSznikers: Pokazałeś mu ostrzeżenie UOKIK? Jeżeli na to nie zareagował, to już chyba na nic nie zareaguje. Normalny człowiek po takim komunikacie UOKIK zacząłby się pocić.
Tak to widzę:

W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!

Fryderyk Nietzsche

Z ofiarami MLMów jest tak, że nawet jeżeli pokażesz im sądowną decyzję o oszustwie, to zbiorą się w grupę i pojadą pikietować przeciwko krzywdzącemu wyrokowi. MLM nie może