Wpis z mikrobloga

@splesnialakanapkazplecaka: Ja bym brał HTCka (swoją drogą sam jestem posiadaczem tego modelu), masz pewność że wszystko będzie działać a nawet jeśli nie to serwis w Regenersis na byle jaki paragon zrobi naprawę, bo telefon i tak ma datę wydania mniej niż 2 lata i przepisy unijne narzucają (wiem bo miałem przeboje z aparatem w M7 i paragon był na "telefon komórkowy" XD) a z Xiaomi może być różnie.

Poza tym:
-
@PortowySzczur: dzięki za odpowiedź, też miałem m8, nie mam i się zastanawiam czy brać to samo czy coś innego. zwłaszcza że mam do niego uchwyt samochodowy i tak by się zmarnował.

chyba zrobię tak jak mówisz, a może pokuszę się na m9
@splesnialakanapkazplecaka: Ja prawdopodobnie będę sprzedawał także w razie co się odzywaj. Prozaicznie nagle zdałem sobie sprawę, że:
- wcale nie jestem już high-end userem i korzystam może z kilku aplikacji typu customowy kalendarz, parę widgetów i allegro
- fotografia w komórce służy mi czysto użytkowo typu zrobić zdjęcie paragonu.
- za gry robi mi od niedawna Nintendo 3DS

I nagle zachciało mi się mieć 2 karty sim, jedną typowo służbową. I
@PortowySzczur: miałem to jeszcze jak były za 100, fajny bajer ale średnio wygodny, zwłaszcza że łączenie klapki z tą plastikową częścią z tyłu mało elastyczne i po 1 się nie odgina całkiem a po 2 po jakimś czasie nie domyka samo jak telefon leży.
m8 jest też w wersji dualsim :)
długo go masz? jaki kolor? stan?
raczej kupię nowy z fakturą ale zawsze mogę się nad twoim zastanowić :)
@splesnialakanapkazplecaka: Wtedy gdy go kupowałem trafić na tani dual-sim to było jak strzelić w totka. ;) No i wtedy mi nie zależało.
Co do pytań w kolejności:
1. Od marca, fakturka jest ale to anglik używany w sieci 3, więc jestem drugim właścicielem
2. Srebrny z malutkimi ryskami na obudowie, ale siedzi w case i z osłoną na szybę.
3. Stan 4+ bo między przyciskami głośności jest lekkie wgniecenie, ale fortunnie
@PortowySzczur: ja swojego kupowałem w październiku tamtego roku i nie było większego problemu z dual-simem, no może poza ceną :) teraz też jest odpowiednio wyższa.
dzięki za opisanie telefonu ale bez pudełka, z Angielskiej sieci, po 2 właścicielach raczej nie kupię :) wolę nowego ze wszystkim, kolor też średnio, sam miałem srebrnego i teraz myślę o ciemniejszym. Także powodzenia w sprzedaży, sam telefon z mojej strony mogę polecić bo bardzo dobrze
PS. Nic tak mnie nie rozbawiło jak sprzedaż OnePlus One za cenę droższą niż kupna (pół roku używany) bo otworzyli w międzyczasie dystrybucję na Polskę... Która paradoksalnie wychodziła drożej niż sprowadzanie z Niemiec. :D