Wpis z mikrobloga

clio ii 1,5 dci z 2003 r.

Naszła mnie dzisiaj taka fanaberia, by założyć sobie pilota do radia przy kierownicy i zastanawiam się, czy takie coś w ogóle da radę zrobić. W obudowie kierownicy jest zaślepka w miejscu dedykowanym dla pilota, więc mam nadzieję, że są tam jakieś bebechy. Do tego nie mam fabrycznego radia, ale całość takiej inwestycji na znanym serwisie aukcyjnym nie wyniosłaby więcej niż 100 zł. Innym problemem może być jeszcze wyświetlacz zna środku deski, który obecnie wskazuje tylko godzinę i nic więcej.

Pytam zatem, czy to w ogóle wykonalne i sensowne cenowo? #motoryzacja #pytaniedoeksperta #renaultclio
  • 4
@pogop: z takimi szczegółowymi pytaniami to lepiej pytać na forum marki... wiem, że np. w fiacie i chyba pochodnych markach można w ten sposób zamontować tempomat, bo cała kabelkologia i sterowniki są jak najbardziej w każdym aucie, które może być w niego wyposażone i pozostaje jedynie kwestia zamontowania wihajstra do kierownicy :)
@przemek6085: w sumie byłoby miło, bo sam wihajster można dostać za jakieś 15 zł z używanych. Pewnie się nie skomunikuje z radiem, które mam, ale za grosze mozzna też dostać radio od renault.