Wpis z mikrobloga

Tak śledzę te ostatnie wpisy o nowych blogach o #elektronika i #arduino i wiecie co?

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ARTYKULY BĘDZIE MOŻNA PISAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD NAPISZĄ, ŻE CHIŃSKIE ARDUINO SĄ OK

hehe pamiętacie Arduin'75 i jak byliśmy w '99 na zlocie redaktorów w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

KURCZĘ
#heheszki #pasta #pdk

Pozdrowienia dla @Maciek-roboblog @feriar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@Forbot - czy ja wiem czy to źle, że amatorzy próbują? Jeśli komuś się spodoba, to przejdzie na zawodowstwo, jeżeli nie - odpadnie. Moim zdaniem lepiej gdy bawi się arduino niż pali przystanki na mieście bo nie ma innych zainteresowań ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Forbot: hehe :) w każdej dziedzinie technicznej tzw pchanie sie amatorów do zabawy jest decydującym momentem do szybkiego i konkurencyjnego rozwoju... jest konkurencja i zainteresowanie to i jest rozwój :) dobrym przykładem jest arduino... klony za 3$ spowodowały wzrost popularności i zainteresowania elektroniką przez co jest tysiące fajnych projektów....

kto nie ma w domu arduino niech pierwszy zaminusuje .....
( wiem ze to dziwne ale na wykopie kiedyś ktoś się chwalił
  • Odpowiedz
@qzer: I 90% projektów jest nie wartych uwagi ze względu na łatwość tworzenia nowych projektów. Ilość nie idzie w parze z jakością, wspaniale to widać po jakości gównoapek na androida.
  • Odpowiedz