Wpis z mikrobloga

@Septiusz: G-1000, pancerna tkanina :) Anorak ma dodatkowo wersję Heavy Duty. Cena 1800 jest raczej przesadzona, na wyprzedaży te kurtki można kupić w okolicach 1200 zł.

Mam zarówno spodnie jak i kurtkę z G-1000 i po 3 latach tyrania nadal nie widzę potrzeby by je wymieniać. Nie bawiłem się nigdy w spacery i wycieczki krajoznawcze, raczej były to wycieczki w dzicz, rąbanie drewna, przeprawy przez chaszcze, bagna. Generalnie nigdy nie oszczędzałem
@dGustator: lubię mieć coś dobrego jakościowo i raczej bez wodotryskow. Jednak nie wybieram się za bardzo w chaszcze czy bagna. Powinienem kupić coś tańszego jednak, ale rozejrzę się za tą tkaniną. Moja poprzednia kurtka "narciarska" to campus jakiś 3in1, ale nie wspominam jej dobrze.
@Septiusz: szukaj po allegro, naprawdę można znaleźć doskonałe ceny (nawet 1/10 ceny sklepowej). Marki które same w sobie są gwarancją jakości:

- Arc'teryx
- Mammut
- Fjallraven
- Millet
- Patagonia
- Marmot
ciekawy model. Podoba mi się. Chociaż to futerko chyba trochę zbyt wydatne. Sprzedaż tylko internetowa? Chciałbym pomacać.


@Septiusz: Futerko jest odpinane. Sprzedaż tylko internetowa, ale zawsze możesz zwrócić ;) Jestem przekonany, że kurtka spełni Twoje oczekiwania. Kilku mirków już w takiej chodzi, gdybym znał ich nicki to nawet bym zawołał :)