Wpis z mikrobloga

Hej, musiałem zrobić sobie przerwę od poprzedniego projektu i stworzyłem slownikdzentelmena.pl - serwis na którym można dodać ciekawy tekst, który gdzieś usłyszeliście i dowolnie otagować. Można wtedy w określonej sytuacji przywołać odpowiedni tag i zarzucić jakąś oryginalną sentencją w towarzystwie.
Teksty można dodawać dowolne, ale jako, że jest to słownik dżentelmena to na stronie głównej będą się pojawiać wpisy raczej bez przekleństw.

Tym razem postarałem się, żeby wszystko śmigało również na komórce:)
Jak zawsze wszelkie opinie mile widziane. Jak pomysł jest kijowy to też bym chciał o tym wiedzieć.

#webdev
metan - Hej, musiałem zrobić sobie przerwę od poprzedniego projektu i stworzyłem slow...

źródło: comment_fOCf5iRCL3q7HhMrswEtEl4bE8zPWv8Z.jpg

Pobierz
  • 14
@metan: Widze tez użytkowy problem w tej aplikacji. Nie ma search to raz. Po drugie jak zrobisz search to nie tylko po tagach ,ale tez full text search ,bo wtedy będzie miało to sens :)
Generalnie podoba mi się sam zamysł :)
@Bozyszcze: Dzięki:) Wiem, że jeszcze sporo można tam poprawić, wolałem jednak na szybko wypuścić okrojoną wersję i sprawdzić czy jest sens dalej w tym grzebać. Na razie idę po mój rekord plusów, więc jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)